Sal. Ağu 11th, 2020

İstStarMag

Yeni Nesil Medya Anlayışı

Minik ayaklar için Tchibo’dan sevimli ev ayakkabısı…

2 min read

Çocukların evde rahatlıkla hareket edebilmeleri ve üşümemeleri için ev ayakkabıları ideal bir seçim. Tchibo’nun tarzını evde de yansıtan, hareketli çocuklar için sunduğu Mavi Kedili Ev Ayakkabısı, kaydırmama özelliği ile dikkat çekiyor...

Esnek alt tabanıyla yokmuşçasına rahat etme imkanı sunan ev ayakkabısı, yüzde 100 pamuklu astar ve üst tabana sahip. Çocukların rahat ve hızlı giyip çıkarabilmeleri için cırt cırtlı olarak tasarlanan ayakkabı, kedi yüzüne sahip görünümüyle de miniklerin ayaklarından çıkarmak istemeyeceği sevimlilikte bir görünüme sahip.

Tchibo’nun yeni “Mavi Kedili Ev Ayakkabısı”, www.tchibo.com.tr internet mağazasında, Tchibo mağazalarında ve 444 28 26 telefonla sipariş hattında müşterilerle buluşuyor.

Mavi Kedili Ev Ayakkabısı fiyatı: 64,95 TL

Tchibo Hakkında:

Benzersiz bir iş modeline sahip olan Tchibo; 8 ülkede 1000’den fazla mağaza, 22.300 satış noktası ve internet mağazaları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Şirket bu çok kanallı dağıtım sistemini, her hafta değişen gıda dışı ürünlerle birlikte, kahve ve kapsüllü kahve makinesi Cafissimo’yu sunmak üzere kullanmaktadır.

2016 yılında dünya genelindeki 12.000 çalışanıyla 3,3 milyar Euro kazanç sağlayan Tchibo; Avusturya, Çek Cumhuriyeti, Almanya ve Macaristan’da kavrulmuş kahve pazarının lideri ve Avrupa’nın önde gelen e-ticaret şirketlerinden birisidir.

1949’da Hamburg’da kurulan aile şirketi, uyguladığı sürdürülebilir politikalar sayesinde, 2012 yılındaki Kurumsal Ahlak ve Çevresel Lojistik Ödülü ve 2013 yılındaki Federal Hükümet KSS Ödülü başta olmak üzere birçok ödüle layık görülmüştür. Tchibo 2016 yılında, Almanya’nın en büyük sürdürülebilir şirketi seçilmiştir.

SOSYAL MEDYA