Sal. Şub 18th, 2020

İstStarMag

Yeni Nesil Medya Anlayışı

Flokser Kimya, otomotiv sektöründe araç parçaları üretimine yönelik poliüretan çözümleri sunuyor.

1 min read

Flokser, koltuk, direksiyon, ön konsol ve ses yalıtımı gibi alanlarda kullanılan esnek sünger ve integral sistemleri üretiyor.

Güçlü, dayanıklı, hafif yapısının yanı sıra motor sıcaklığına ve gürültüsüne karşı koruma sağlayan poliüretan köpükler, yıllarca yoğun kullanımda bile yüksek performans gösteriyor; sertliğini, şeklini ve esnekliğini koruyor

Otomotiv sektöründe poliüretan sistemler yaygın olarak kullanılıyor ve araç üretiminde poliüretan köpük uygulaması sektörün en büyük paylarından birini oluşturuyor. Birçok otomobilin koltuk ve koltuk başlıklarında, kolçaklarda, direksiyon, tavan gibi iç bölümlerin tamamı poliüretan ile üretiliyor; konfor, koruma, enerji tasarrufu ve yüksek çevresel performans bakımından gerçek faydalar sunarken sürüşle ilişkili yorgunluğu ve stresi de azaltmaya yardımcı oluyor.

Güçlü, dayanıklı ve hafif yapısının yanı sıra yalıtım özelliğiyle araç gövdelerinde ideal bir kullanım sağlayan poliüretan köpükler yoğun kullanımda bile orijinal sertliğini, şeklini ve esnekliğini koruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYA