Sal. Mar 31st, 2020

İstStarMag

Yeni Nesil Medya Anlayışı

Turizm sektörünün görünmeyen emekçileri: Housekeeper’lar!

1 min read

Eczacıbaşı Profesyonel turizm profesyonellerinin Housekeeping Haftası’nı kutluyor, Her yıl eylül ayının ikinci haftası tüm dünyada “Uluslararası Housekeeping Haftası” olarak kutlanıyor...

Otel ve konaklama tesislerinin temizlik, düzen ve hijyeninden sorumlu olan housekeeperlar, turizm sektörünün görünmeyen emekçileri olarak yaptıkları işle işletmenin kalitesini de yansıtıyorlar.

Turizm profesyonellerinin Housekeeping Haftası’nı kutlayan Eczacıbaşı Profesyonel Pazarlama Müdürü Pelin Özbilgin, geliştirdikleri ürün ve çözümlerinin yanı sıra verdikleri eğitimlerle de housekeeperların profesyonellik standartlarını yükseltmeye destek olduklarını söyledi.

Turizm ve hizmet sektörü müşteri memnuniyetini esas alan sektörlerin başında geliyor. Müşteri memnuniyetinin sürdürülebilir olmasının yolu ise kalite, hijyen ve temizliğe verilen önemden geçiyor.

Bu konuda en büyük görevi üstlenen Housekeeping Departmanları, sektörün gizli emekçileri olarak sorumlu oldukları alanların 24 saat düzenini ve hijyenini sağlayarak, işletmenin de kalitesini artırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SOSYAL MEDYA