yükleniyor...

ALTINYILDIZ CLASSICS’İN KIBRIS’TAKİ İLK MAĞAZASI...

BR Mağazacılık bünyesinde yer alan Altınyıldız Classics, kumaş kalitesi ve tasarımdaki şıklığını yurt dışında açtığı mağazalar ile pekiştiriyor ve Altınyıldız Classics kalitesini farklı coğrafyalara taşıyor.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

ALTINYILDIZ CLASSICS’İN KIBRIS’TAKİ İLK MAĞAZASI...

Üstün kumaş kalitesi, geliştirdiği kumaş teknolojileri ve şık tasarım detaylarına sahip Altınyıldız Classics, erkek modasına yön veren markaların başında geliyor. Yurtdışı açılımına başlayan Altınyıldız Classics, geçtiğimiz yıl Romanya/Bükreş’te iki ve Kırgızıstan/Osh’da bir olmak üzere üç mağaza açmıştı. Yatırımlarını hız kesmeden sürdüren Altınyıldız Classics; Kıbrıs’taki ilk mağazasını başkent Lefkoşa’da açtı.

Altınyıldız Classics, Kuzey Kıbrıs’ta yıl içinde 2 mağaza daha açmayı hedefliyor…

Şehit Kemal Ünal Sokak’ta yer alan, 195m2’lik cadde mağazası, Altınyıldız Classics’in Kıbrıs’ta açılan ilk adresi olma özelliğini taşıyor. Yıl içinde Girne ve Gazimağusa’da 2 mağaza daha açmayı hedefleyen Altınyıldız Classics, takım elbiseden, gömleğe, aksesuardan, ayakkabıya, tişörtten, smokine hazır giyimde geniş bir yelpazede ürün ve renk seçeneği sunuyor. Her zaman şık ve stil sahibi Altınyıldız Classics erkeğinin rüzgarını Kıbrıs’a taşıyor.

2018’in bitmeden yurt dışı açılımlarına devam etmek hedefinde olan Altınyıldız Classics, Azerbaycan, Kosova, Kazakistan, Romanya ve İran’da 9 mağaza daha açmayı hedefliyor. Şık ve stil sahibi Altınyıldız Classics erkeğini, kumaştaki kalitesi ve tasarımdaki ince detayları ile buluşturan Altınyıldız Classics, yurt dışı mağaza yatırımları ile ise marka bilinirliğini kuvvetlendiriyor ve erkek modasını yurt içi ve yurt dışında beraber şekillendiriyor.

Bir erkeğin tüm gardırop ihtiyaçlarını karşılayan şık koleksiyonu ve geniş ürün yelpazesi ile Altınyıldız Classics, yurt içi ve yurt dışında büyümeye devam ediyor.

Haber Tarih & Saat : 14.08.2018 11:30:02
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...