yükleniyor...

Atasaydan erkeklere özel Fih Koleksiyonu...

Mevlana’nın düşünüşü olan ‘Fihi Ma Fih’dan adını alan ve ’Ne varsa İçindedir’’ anlamına gelen Atasay’ın özel koleksiyonu “Fih”, geçmişin izlerini geleceğin trendleriyle bir araya getirerek siyah pırlantanın altınla ahenkli dansını heykelsi bir formda sergiliyor.


Bu haberi 8 kişi beğendi.

Atasaydan erkeklere özel Fih Koleksiyonu...

Osmanlı motiflerinin modern çizgilerle buluştuğu koleksiyonda; siyah deri, siyah pırlantalarla süslü, gümüş ve çeliğin altın ile buluştuğu ürünler öne plana çıkıyor. Fil dişi, kuş tüyü ve deniz kabuğu figürünün tasarımlara yansıdığı yaka iğneleri, kare ve oval formlu kol düğmeleri, siyah pırlanta taşlı künye kolyesi hem gündüz hem de gece tarzıyla söz ettirmek isteyen erkeklerin bu sezonun gözdesi olmaya aday.

Asimetrik tarzın ön planda olduğu erkek modasının yeni trendini göz alıcı şekilde yansıtan Atasay “Fih” koleksiyonuna ait yüzükler ise tasarımcılarının kusursuz el işçiliğinde hayat buluyor.

Atasay’ın dünya trendlerini şık tasarımlarla sunan “Fih” koleksiyonuyla buluşmak için en yakın Atasay mağazasına ya da www.atasay.com adresine uğrayın, kendi stil imparatorluğunuzu yaratın.

Haber Tarih & Saat : 09.07.2018 14:17:46
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...