yükleniyor...

​Bebeğinizi Biberonla Beslemenin En Doğal Hali...

Philips Avent’in Natural serisi biberonları, eşsiz tasarımı sayesinde bebekler için biberonla beslenmeyi daha doğal hale getiriyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

​Bebeğinizi Biberonla Beslemenin En Doğal Hali...

Annelerden ilham alınarak tasarlanan Philips Avent Natural Serisi Biberonları anne göğsüne yakın benzer geniş emzik yapısı ile doğal emme hissi oluşturmaya yardımcı oluyor. Biberon emziğinin yaprakçıklı yapısı, emziğinin daha yumuşak ve esnek olmasını sağlıyor ve emzik beslenme sırasında içeriye doğru çökmüyor.

Emzirme ve biberonla beslemeyi birleştirmeyi kolaylaştıran bu tasarım, hem anne sütüyle beslenen hem de ek gıdaya geçen bebekler için kolaylık sağlıyor. Ayrıca diğer tüm biberon emziklerinde olduğu gibi tatsız ve kokusuz silikon malzemeden üretilen biberon emzikleri, Natural serisinde de devam ediyor.

Philips Avent Natural Serisi Biberonları’nda bulunan gelişmiş ve yenilikçi, özel antikolik valf sistemi ile havanın bebeğinizin midesine girmesi engelleniyor. Böylece bebeğiniz hava yutmuyor, kolik sancısının şiddeti de önemli ölçüde azaltılmış oluyor.

Tutuşu kolaylaştıran ergonomik yapıya sahip Philips Avent Natural Serisi Biberonlar’ın 125 ml, 260 ml ve 330 ml olmak üzere üç farklı çeşidi bulunuyor. Polipropilen malzemeden yapılan Philips Avent Natural serisi biberonları BPA içermiyor.

Ayrıca, cam biberon tercih eden anneler için de güvenilir ve dayanıklı, yüksek kaliteli borosilikat cam ile üretilen, 120 ml ve 240 ml olmak üzere iki farklı çeşidi bulunuyor.

Philips Avent web sitesi:

www.avent.com.tr

Türk Philips Ticaret A.Ş

Sibel Yıldız sibel.yıldız@philips.com 0216 636 15 68

Royal Philips Hakkında:

Royal Philips (NYSE: PHG, AEX: PHIA), insanların yaşamlarını iyileştirmeye kendini adamış, sağlıklı yaşam ve korunmadan teşhis, tedavi ve evde bakıma kadar her alanda sağlık döngüsünden daha etkili sonuçlar elde etmeye odaklanan lider bir sağlık teknolojileri şirketidir. Philips entegre çözümler sunmak için ileri teknolojiden, klinik sonuçlardan ve tüketici içgörülerinden faydalanır.Philips, tanısal görüntüleme, görüntüleme odaklı terapi, hasta görüntüleme ve sağlık bilişiminin yanı sıra sağlıklı yaşam ve evde bakım alanlarında pazar lideridir. Genel Merkezi Hollanda’da bulunan ve 100’ü aşkın ülkedeki satış ve hizmetleriyle yaklaşık 69 bin kişiyi istihdam eden Philips, sağlık teknolojileri alanında 2015 yılında 16,8 milyar avro satış geliri elde etmiştir.Ayrıntılı bilgi için: www.philips.com/newscenter sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bersay İletişim Danışmanlığı

Nihan Karaköznihan.karakoz@bersay.com.tr0212 337 51 67

Sedef Serçe sedef.serce@bersay.com.tr 0212 337 51 16

Haber Tarih & Saat : 18.07.2018 10:37:05
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...