yükleniyor...

Büyük Estetik Buluşması için Geri Sayım Başladı...

Aestheticstanbul için geriye sayım başladı. 31 Ağustos- 2 Eylül tarihleri arasında dünyanın gözü İstanbul’a çevrilecek. Estetiğin devleri Türkiye’de ilk kez ‘Aestheticstanbul’ sempozyumunda bir araya gelecek. 


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Büyük Estetik Buluşması için Geri Sayım Başladı...

31 Ağustos-2 Eylül tarihleri arasında Fairmont Quasar'da düzenlenecek olan sempozyumda estetiğin yeni trendleri, dünyada kullanılan en yeni teknikler ilk kez katılımcılarla buluşacak. Aestheticstanbul Sempozyumu’nun pek çok başarıya imza atması bekleniyor. Sempozyumun bilimsel başkanı, Yunanistan’ın ünlü plastik cerrahlarından Aris Sterodimas, canlı yayında interaktif olarak estetik cerrahi operasyonu gerçekleştirecek.

Estetik Üssünde İlk Buluşma

Sempozyum kapsamında yapılacak uygulamalarla ilgili olarak ve son kontrollerin sağlanması için"Türkiye’nin estetik üssü" Estetik International’ı geçtiğimiz günlerde ziyaret eden Dr. Aris Sterodimas ayrıca Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Bülent Cihantimur ile de bir estetik operasyona katıldı. Sempozyum ve gerçekleştireceği canlı estetik operasyonuyla ilgili heyecanını dile getiren Sterodimas, yeni operasyon tekniklerini dünyanın önde gelen plastik estetik cerrahları ile birlikte katılımcılara sunuyor olmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

İnteraktif Sempozyum

Estetik dünyası için büyük önem taşıyan Aestheticstanbul 2018, katılımcılara, son teknolojik ve sistematik metotları interaktif şekilde uygulamalı olarak izleme şansı sunacak. 3 gün sürecek olan sempozyum katılımcıları aynı zamanda büyülü tarihi dünya şehri İstanbul’u da gezme şansını yakalayacaklar.

 

Haber Tarih & Saat : 06.08.2018 09:37:48
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...