yükleniyor...

Cate Blanchett'ın Ocean's 8 mücevherleri Sevan Bıçakçı İmzasını Taşıyor...

Geçtiğimiz günlerde vizyona giren Ocean’s 8, bir aksiyon filmi gibi görünse de aslında içinde efsane tasarımcıların yer aldığı devasa bir moda gösterisini andırıyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Cate Blanchett'ın Ocean's 8 mücevherleri Sevan Bıçakçı İmzasını Taşıyor...

Büyük bir gerdanlık soygununu konu alan filmde yer alan  mücevherlerin büyük çoğunluğu ise ünlü mücevher tasarımcımız Sevan Bıçakçı’nın imzasını taşıyor. Ana karakterlerden Lou’yu canlandıran Cate Blanchett, film boyunca Sevan Bıçakçı tasarımları ile dolaşıyor. “Transformers 5: Son Şövalye” filminde Anthony Hopkins’in kullandığı yüzükler de Sevan Bıçakçı imzası taşıyordu.

Sinema tutkunlarının yakından takip ettiği Ocean’s serisinin son filmi, bu kez kadınlardan oluşan bir ekiple yeniden beyazperdede… Geçtiğimiz günlerde gösterime giren ve odak noktası mücevher olan Ocean’s 8’e ünlü mücevher tasarımcımız Sevan Bıçakçı’nın tasarımları damgasını vurdu. Büyük bir gerdanlık soygununu konu alan filmde mücevherle en fazla donatılan karakter olan ve Cate Blanchett tarafından canlandırılan gece kulübü sahibi Lou’nun mücevherleri Sevan Bıçakçı’nın koleksiyonundan seçildi.

Kostüm tasarımcısı Sarah Edwards, film boyunca kolyeler, bileklikler ve yüzükler ile donatılmış olarak görünen Lou karakterinin imajını yaratırken efsane müzik grubu The Rolling Stones’un gitaristi Keith Richards’tan ve androjen olmanın göz alıcılığından esinlendiğini belirtti. Sarah Edwards, mücevherlerin büyük bir çoğunluğunu usta tasarımcımız Sevan Bıçakçı’nın ellerine bıraktı.

Cate Blanchett ay taşı yüzüğü film boyunca takıyor

Filmde Sevan Bıçakçı’nın uçan bir güvercini tasvir eden büyüleyici, ters oymalı ay taşı yüzüğü, film boyunca Cate Blanchett’in elinde görülüyor. Sevan Bıçakçı imzalı elmaslarla süslenmiş birkaç gümüş ve 24 ayar altın kilit kolye ise Blanchett tarafından çeşitli sahnelerde kullanılıyor. Blanchett ayrıca filmde, tasarımcının hançer kolyelerini de takıyor.

 “Transformers 5: Son Şövalye” filminde Anthony Hopkins’in kullandığı yüzükler de Sevan Bıçakçı imzası taşıyordu.

Mehmet Halıcı

Açıklama: Açıklama: cid:image001.jpg@01C9CE6D.F0BDAF90Mese İletişim Danışmanlığı A.Ş.

İstiklal Caddesi Suriye Pasajı

No:166 Kat:5 Daire: 47 Beyoğlu- İstanbul

Tel          : 90 212 245 33 23

Mobile    : 90 533 208 60 12

Fax         : 90 212 245 33 10

mehmet@mese.com.tr

Haber Tarih & Saat : 30.07.2018 10:38:27
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...