yükleniyor...

Çok amaçlı çantanızı çakranızı açmak için açın...

Daha kaliteli bir yaşam vadederek spor ve sağlık odaklı ürünleriyle keyifli ortamlar yaratan fit21, yeni spiral sembollü çok amaçlı çantasıyla hayatınızın akışını kolaylaştırıyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Çok amaçlı çantanızı çakranızı açmak için açın...

Spor ve sağlıklı yaşamı keyifli ve kolay bir forma sokan Ece Vahapoğlu’nun markası fit21, yaz sezonunda ürün gamını şehre ve plajlara doğru genişletti. Helezon şeklinden ilham alan fit21 çantası; yeniden doğuş ve gelişim açısından spiral sembolünün merkezinden başlayarak dışa doğru gelişen doğanın oluşumunu, yaşam ve evrim gibi kavramları simgelerken aynı zamanda renkli püskülleriyle de 7 çakranın temelindekilere gönderide bulunuyor.

Renkler ve Çakralar…

Markanın renkli dünyasında enerjisi ve onarıcı etkisiyle önemli bir yeri olan turuncu renkli püskül; sakral çakranızı, duygusal olarak hislerinizi ve yaratıcılığınızı ortaya çıkarıyor. fit21’in kurumsal rengi de olan mor renkli püskül ise tepe çakranızı yani bedeninizin tüm sisteminin yönetimini harekete geçiriyor.

Tasarım özüne enerji veren spiral işlenmiş fit21 çok amaçlı çanta %100 pamuktan üretildi ve makinada hassas programda 30 derecede yıkanabilme özelliğine sahip. Kanvas kumaş kullanılması nedeniyle seyahatinizde ve alışverişte çok amaçlı çantanız kurtarıcınız olacak. Boyutu ve kullanım rahatlığı ile ön plana çıkan fit21 çantası; günlük hayatınızın da ister alışveriş, ister spor amaçlı ayrılmaz bir parçası olacak.

Çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle plastik kullanmayan fit21 markasının aktif yaşam ürünlerine Etiler Alkent Çarşı, Akmerkez Wepublic, Acıbadem Elemental Wellness Club, Midtown Bodrum AVM ve Bazen Alaçatı mağazalarından ve www.fit21.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Ece Vahapoğlu Hakkında:

1978’de İstanbul’da doğan Ece Vahapoğlu, İşletme okuduğu The American University of Rome’u 2000 yılında birincilikle bitirdi. Fransa IEHEI’de AB ve Uluslararası İlişkiler yüksek lisansı yaptı. 2001 yılında JC Derneği tarafından “Türkiye’nin En Başarılı Genci” seçildi. ABD Dışişleri Bakanlığı’nın ‘Uluslararası Yükselen Yıldızlar Liderlik Programı’na katıldı. Çok satanlar listelerinde yer alan yedi kişisel gelişim kitabı, bir romanı, Sağlıklı Yaşam ve Spor üzerine dört kitabı var. İlk kitabı 23 yaşındayken yayınlandı. Milliyet, Sabah, Akşam, Takvim gazetelerinde köşe yazarlığı ve röportajlar yaptı. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde “Radyo ve TV Sunuculuğu” dersi verdi. Göbekli Tepe tanıtım projesinin koordinatörlüğünü yürüttü. Ece Vahapoğlu, ulusal ve uluslararası pek çok etkinlikte Türkçe, İngilizce, Fransızca ve İtalyanca moderatörlük ve sunuculuk yapıyor. Kendi web sitesinin yanı sıra CEO Life Dergisi’nde ve Fitnews gazetesinde yazıyor. Spor, eğitim ve sağlık alanında sosyal sorumluluk projelerinde yer alıyor. Sağlıklı yaşam, spor ve beslenme seminerleri veriyor. Fitness, pilates ve koşu ile ilgili spor etkinlikleri yapıyor. Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan sertifikalı Wellness Eğitmeni olarak Herkes İçin Spor Federasyonu Proje Başkan Vekili görevini yürütüyor. 

Haber Tarih & Saat : 14.08.2018 14:07:11
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...