yükleniyor...

ComoFrida’nın Yeni Koleksiyonuyla Yaza Hazırlanın...

ComoFrida, kadının karşı konulmaz gücünü ve ilham vericiliğini temel alan bir felsefeyle, İzmir’li iki genç girişimci; Eda Özer ve İlke Çiçeksever tarafından kuruldu. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

ComoFrida’nın Yeni Koleksiyonuyla Yaza Hazırlanın...

Genç marka yeni koleksiyonunda, Türkiye'nin konumu dolayısıyla sahip olduğu Doğu’nun oryantalliğini ve motiflerini, Batı’nın özellikle Akdeniz kıyılarının canlı renklerini ve sıcaklığını sentezleyerek yaz heyecanını içinizde hissetmenizi sağlıyor.

ComoFrida yeni koleksiyonunda yazı geniş ürün grubuyla kutluyor. Espadril terlik, sandalet, plaj çantası, clutch, ıslak bikini için özel çanta, hasır örgü dikdörtgen peştamal, yuvarlak peştamal, kimono, şort, şapka ve deri takıların yer aldığı birçok ürün çeşidini kapsayan koleksiyon %100 ham madde ile Türkiye’de üretilmektedir.

Markanın hem kreatif direktörlüğü hem de marka danışmanlığı görevini üstlenenünlü tasarımcı İskender Uprak, terlik, ayakkabı, plaj çantası ve clutchlarda pipa hasırı (Cami Hasırı); kimonolarda ve pareolarda ise vual kumaş tercih etmeye özen göstererek yerel malzemeleri alışagelmişin dışında kullanmış ve ComoFrida’ya yeni bir boyut kazanmıştır.

SALT İLETİŞİM GRUP

Ecem Telatar (ecem@saltiletisimgrup.com)

Melay Ağırtaş (melay.agirtas@saltiletisimgrup.com)

Haber Tarih & Saat : 08.08.2018 15:11:57
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...