yükleniyor...

Decathlon müşterileri artık Decathlon hesaplarıyla farklı spor deneyimleri kazanacak...

Decathlon müşterileri yaptıkları alışverişlerle artık puan kazanmak yerine spora daha kolay ulaşıyor. Trekking turlarından ücretsiz pilates üyeliğine; ilgilendiğiniz sporla ilgili pek çok fırsat ve deneyim sizi bekliyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Decathlon müşterileri artık Decathlon hesaplarıyla farklı spor deneyimleri kazanacak...

Türkiye’deki 31 mağazası ve e-ticaret sitesi decathlon.com.tr ile sporu 7’den 70’e herkes için ulaşılabilir hale getiren, Avrupa’nın en büyük spor perakende zincirlerinden Decathlon; şimdi de sporseverlere yaptıkları alışverişlerle farklı spor deneyimleri kazandırıyor!

Decathlon’un sadakat programı ‘Decathlon Hesabım’’a üye olan müşterileri artık yaptıkları belli tutardaki alışverişlerden puan kazanmak yerine düşük tutarlı alışverişleriyle avantajlar kazanacak!

Decathlon müşterileri; trekking, fitness, pilates, yoga ve sörf gibi ilgili oldukları spor dallarından yaptıkları alışverişlerle artık farklı spor deneyimleri kazanacak. Sporseverler Decathlon’un spor partnerlerinden avantajlar elde edecek,spor etkinliklerine ücretsiz katılma şansı yakalayacak ve spora daha kolay ulaşacaklar!

Decathlon yeni sadakat programı kapsamında; b-fit, Bukla Tur, heryerdepilates.com, Gymfactory, Lena Erdil Windsurf Center gibi markalarla yaptığı işbirliğiyle müşterilerine ücretsiz üyelik ve indirim gibi pek çok avantaj sunacak. Ayrıca tüm Türkiye’deki Decathlon mağazalarında düzenlenecek ücretsiz spor etkinlikleri de ‘Decathlon Hesabım’ üyelerine yeni deneyimler kazandırıyor olacak.

Hiking ve trekking ürünlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm Decathlon Hesap üyelerine Bukla Tur doğa yürüyüşü turlarında %25'e varan indirim fırsatı; fitness, pilates ve yoga ürünlerinden 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara b-fit'ten %20 indirim ve heryerdepilates.com'dan 1 aylık ücretsiz üyelik deneyimi hediyesi gibi pek çok deneyime katılmak için decathlon.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Aslı Boduroğlu-PR Department-0532 445 3367

Haber Tarih & Saat : 15.08.2018 14:01:49
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...