yükleniyor...

Dila Tarkan İlk günden beri evleneceğim kişinin Yahya olacağını çok iyi biliyordum...

Sosyetik güzel ve moda ikonu Dila Tarkan; kariyerinden, evlilik planlarına; seyahat etmeyi sevdiği rotalardan yeme-içme zevklerine, alışveriş alışkanlıklarından, güzellik sırlarına kadar merak edilenlerini MAG okurlarına anlattı.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Dila Tarkan İlk günden beri evleneceğim kişinin Yahya olacağını çok iyi biliyordum...

Aile işimizin moda üzerine olması ve çocukluğumdan beri bir şekilde bu sektörün içinde bulunmuş olmam bana büyük bir artı kattı.Bizim ailede bir yalana, iki küslüğe asla yer yoktur.Stilin tamamen bir insanın içinden geldiğini düşünüyorum.Yahya ile hayat tarzımız birbirine çok benziyor, ikimiz de çok uyumlu insanlarız.İlişki çift taraflı fedakârlık ve alttan almayla yürüyen bir şey.

DilasimaGroup Markalar Direktörü Dila Tarkan bilinmeyenlerini MAG Temmuz- Ağustos sayısında anlattı. İstanbul’dan Kanada’ya, Kanada’dan Londra ve New York’a uzanan hayat yolculuğuna ve mesleğine dair detayları paylaşan Dila Tarkan “Modayı seviyor olmak ve bu sektörde çalışıyor olmak bana kendimi iş yapıyormuşum gibi hissettirmiyor ve çok keyif alıyorum” dedi. Evlilik yolunda ilk adımı atan ve Yahya Uçbaşaran ile olan ilişkisinden de bahseden Tarkan “Biz Yahya ile tanıştığımız andan itibaren çok iyi anlaştık ve birkaç ay baya iyi arkadaş olarak ilişkimizi sürdürdük. Aslında ben o dönem ilişki yaşamak istemiyordum ama Yahya'nın uzun, azimli deneyişleri sonunda iki - üç ay sonra beni bir şekilde ikna etti ve ilişkimize başladık. Açıkçası ilk günden beri evleneceğim kişinin o olduğunu ben çok iyi biliyordum. Ben güzel ve mutlu bir evliliğin içinde büyüdüm, umarım ben de aynısını ileride kendi ailem için sağlayabilirim” ifadelerini kullandı.

Ünlü oyuncu Müge Boz’un kapak yıldızı olduğu MAG Temmuz-Ağustos sayısı, birbirinden başarılı ismi konuk ettiği sayfaları ve dopdolu içeriği ile www.magdergi.com.tr , Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor.

Haber Tarih & Saat : 23.07.2018 10:55:54
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...