yükleniyor...

​D&R BAĞIŞ KÜTÜPHANESİNE ÜNLÜLERDEN ANLAMLI DESTEK...

İstikbal Açık Hava Konserleri'nde D&R'ın "Sen Konsere Kitaplar Çocuklara" kampanyasına ünlü isimler büyük destek verdi. 


Bu haberi 6 kişi beğendi.

​D&R BAĞIŞ KÜTÜPHANESİNE ÜNLÜLERDEN ANLAMLI DESTEK...

Kenan Doğulu, Athena, Edis, MFÖ, Teoman, Şebnem Ferah, Yalın, Ferhat Göçer ile Yoldan Çıkan Oyun ve Damdaki Kemancı oyuncularının sosyal medyadan yaptıkları çağrılarla D&R Kitap Bağış Kütüphanesi'nde binlerce kitap toplandı.

Kültür, sanat ve eğlence dünyası D&R; kitap okumayı ve paylaşmayı yaygınlaştırmak amacıyla İstikbal Harbiye Açık Hava konserlerinde çok özel bir sosyal sorumluluk projesine imza attı. Atlantis yapım ve D&R işbirliğiyle düzenlenen "Sen Konsere Kitaplar Çocuklara" projesine açık havada sahne alan ünlü isimler de büyük destek verdi.

Pop müziğin sevilen ismi Kenan Doğulu’nun konseriyle başlayan projede konsere en fazla kitapla gelenler hayran oldukları sanatçılarla konser sonrasında tanışma fırsatı yakaladı. Ayrıca Kenan Doğulu, Yalın ve Ferhat Göçer konserinde izleyiciler büyük bir sürpriz yaşadı. Konser öncesi 100 izleyicinin oturma alanına bırakılan sürpriz ile şanslı izleyiciler imzalı cd kazandı.

Kenan Doğulu'nun ardından konserleri büyük ilgi gören Athena, bu yıl ilk kez Harbiye'de sahne alan Edis, efsane müzik grubu MFÖ, rock müziğin usta isimleri Teoman ve Şebnem Ferah, pop müziğin sevilen ismi Yalın ile Ferhat Göçer de projeye destek verdi. Bu yıl, önemli tiyatro oyunları da harbiye açık havada izleyiciler ilebuluştu. Yoldan Çıkan Oyun ve Damdaki Kemancı oyunlarının oyuncuları sosyal medyadan izleyicilere kitap bağışı yapma çağrısında bulundu.

D&R Bağış Kütüphanesi kısa sürede binlerce kitapla dolarken, projeyle kitap hediye etme alışkanlığının yaygınlaştırılması ve kitap hediye etmenin anlamlı mutluluğunu yaşatmak hedefleniyor.

"Sen Konsere Kitaplar Çocuklara" projesi kapsamında toplanan kitaplar ise “Herkese Kitap Vakfı” aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Haber Tarih & Saat : 16.08.2018 10:05:03
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...