yükleniyor...

DÜNYA DOĞAL EMZİK KATEGORİSİ LİDERİ NATURSUTTEN...

Silikon emzik ve biberonlara daha doğal alternatifler arayan ebeveynlerin bu ihtiyacını karşılamak amacıyla yola çıkan Danimarka markası Natursutten, 2006 yılından bu yana dünya doğal emzik kategorisinde lider. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

DÜNYA DOĞAL EMZİK KATEGORİSİ LİDERİ NATURSUTTEN...

58 ülkede satışta olan Natursutten’in emzikleri Hevea ağacının saf doğal kauçuğundan, biberonları ise borosilikat camından üretiliyor. Kısa sürede Türkiye’deki ebeveynlerin de büyük ilgisini ve sevgisini kazanan Natursutten, bebeği için doğal, sağlıklı ve güvenli ürünler arayan ebeveynlerin vazgeçilmezi olmaya aday!

Daha doğmadan planlar yapmaya başladığımız bebeklerimizin sağlığı kuşkusuz hepimiz için çok önemli. Onları en sağlıklı ürünlerle giydirip, besleyip, en sağlıklı şekilde büyütmeye çalışıyoruz. Bütün anne ve babalar gibi her şeyin en iyisini yapmak istiyoruz. Bu nedenle, birçok ebeveyn silikon emzik ve biberonlara daha doğal alternatifler arıyor. 2006 yılından bu yana doğal emzik kategorisinde dünya lideri olan Danimarka markası Natursutten’in kurucusu Anne-Dorthe Schroeder, “Çocuklarımız hayata çok iyi bir başlangıcı hak ediyor.” diyor.

Her şeyin en iyisi, en sağlıklısı ve en güzeli ile büyütmek istediğimiz bebeklerimiz için, Hevea ağacının saf ve doğal kauçuğundan emzik üreten Natursutten, biberon şişelerinde de doğal bir kaynak olan camı kullanıyor. Bakterilerin saklanabileceği çatlak veya birleşme yerleri bulunmayan Natursutten, ftalat ve diğer zararlı kimyasalları içermiyor. 58 ülkede satışta olan Natursutten’in ambalajları dahi %100 çevre dostu FSC sertifikalı kağıtlara, toksin içermeyen mürekkepler kullanılaraküretiliyor.

Natursutten cam biberonlar ise hafif, termal şok ve çizik dirençli borosilikat camından üretiliyor. Plastik şişeler gibi değiştirmeye ihtiyaç duyulmayan Natursutten cam biberonlar aynı zamanda plastik biberonlardan daha sağlıklı bir seçenek olarak öne çıkıyor. Ekolojik olarak sürdürülebilir olan Natursutten, bebeği için doğal, sağlıklı ve güvenli ürünler arayan ebeveynlerin vazgeçilmezi olmaya aday!

Natursutten ürünlerini annedukkan.com, shop.buseterim.com.tr, dogalaile.com, hiphubstore.com, hopecute.com, keyifbebesi.com.tr, merbaby.net, minicadde.com ve minikseyler.com internet siteleri ile BT Shop, Doğal Aile, Flora Organic Baby Boutique, Keyif Bebesi, Kids Living etc. ve Minik Şeyler mağazalarında bulabilirsiniz.

Natursutten koleksiyonunda yer alan ürünlerin dekupe ve lifestyle görselleri ile fiyat ve içerik bilgilerine http://bit.ly/Natursutten2018 linkinden ulaşabilirsiniz.

Natursutten'in ürünlerini detaylı olarak incelemek isterseniz http://www.natursutten.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gelişmeleri takip etmek ve arka planda neler olduğunu görmek için Natursutten’in sosyal medya hesaplarını inceleyebilirsiniz.

omg!medya

Elmas Nida Baykal Alkan

elmas@omgmedya.com

0538 266 22 60

0212 216 11 06

Haber Tarih & Saat : 16.07.2018 12:12:47
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...