yükleniyor...

EASTPAK - Okullar Eastpak ile Açılıyor...

Öğrencilerin favori markası Eastpak SOnabah/Kış 2018 koleksiyonu ile yeni öğretim yılına hazır. 


Bu haberi 8 kişi beğendi.

EASTPAK - Okullar Eastpak ile Açılıyor...

Farklı materyal seçenekleri, cıvıl cıvıl renkleri ve öğrencilerin rahatlığı göz önünde bulundurularak tasarlanmış modelleri ile yeni sezon okul çantaları ve aksesuarları yine çok iddialı. Okul alışverişi, öğrencilik hayatının belki de en keyifli yanlarından biri. Her sene heyecanla seçilen çantalar ve kalemlikler, sene içinde motivasyonu yüksek tutmak için her zaman güzel bir araç olmuştur. Eastpak’in Sonbahar/Kış 2018 koleksiyonu, geniş renk ve model alternatifleriyle yine öğrencilerin vazgeçilmezi oluyor.

Sırt çantası denilince herkesin aklına gelen siluet olan Eastpak’in ilk ve ikonik çanta modeli Padded Pak’r, yeni sezona özel renkleriyle okul çantası seçimi için en doğru alternatif oluyor. Detaylarda farklılaşan College serisinde ise, çantaların altındaki deri detayı ve özellikle çantaların önünde yer alan E,S,P harfleri dikkat çekiyor.

Eastpak, son dönemin yükselen trendlerinden olan kürklü ve kadife kumaşlar kullanılarak yaratılan eğlenceli seride, okul koridorlarını renklendiriyor. Tamamı pelüş kumaştan olan Eastpak’in limitli sayıdaki yeni sırt çantası okul stiline yeni bir soluk getiriyor. Kadife kumaşların kullanıldığı yeni seride sırt çantalarının yanı sıra sezon hitlerinden bel çantaları da bulunuyor. Yeni koleksiyonda, okula dönmeye hazırlanan çocuklar için sırt çantalarının yanı sıra farklı renk ve desenlere sahip kalemlikler de yer alıyor.

Eastpak Hakkında:

Eastpak 1952’den beri insanlara ilham veren çantalar tasarlamaktadır. İlk olarak Amerikan Ordusu için ürettiği çantalar ile sektöre giren marka, günümüzde lifestyle kategorisindeki ürünleri ile aktif ve şehirli kullanıcılara hitap etmektedir.

2000’den beri VF Grubu bünyesinde faaliyetlerine devam eden Eastpak, kaliteye olan bağlılığı ile dünya çapındaki bilinirliğini korumaktadır. Sırt ve seyahat çantaları, bavul ve seyahat aksesuarları ile geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, sevenlerine dünyayı yeni bir gözle deneyimlemeyi vaat ediyor.

Salt İletişim

Ecem Telatar ecem@saltiletisimgrup.com

Zeynep Atmaca zeynep.atmaca@saltiletisimgrup.com

Haber Tarih & Saat : 02.08.2018 10:49:13
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...