yükleniyor...

ENGLISH HOME’A YENİ GENEL MÜDÜR ATAMASI...

Klasik İngiliz tarzı ve country detaylarla desteklenen ürünleriyle yaşam alanlarına huzur, rahatlık ve şıklık getiren; ev tekstili ve dekorasyonun lider perakende markası English Home’da Genel Müdür görevine Berna Akyüz Öğüt atandı.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

ENGLISH HOME’A YENİ GENEL MÜDÜR ATAMASI...

23 Temmuz 2018 itibariyle göreve başlayan SN. Akyüz Öğüt, müşterileri tarafından çok beğenilen English Home markasının, ev tekstili kategorisinde önümüzdeki dönemde, farklılaştırılmış perakende deneyimi, konsept ve yeni ürünlerle Türkiye ve global pazarda önemli başarılar elde etmesi için çalışacağını belirtti.

English Home Hakkında

10 ülkede 400’ü aşkın mağazasıyla sektöründe en fazla mağazaya sahip marka olan English Home; sevdiklerimizle vakit geçirdiğimiz yaşam alanlarına, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleriyle her sezon canlılık ve tazelik getiriyor.

Berna Akyüz Öğüt Kimdir?

Sn. Akyüz ÖğütBoğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden lisans, aynı üniversiteden MBA derecesine sahiptir. Toplam 23 yıllık profesyonel hayatında bilişim, telekom ve hızlı tüketim malları sektörlerinde pazarlama, satış, değer zinicir yönetimi, segmentasyon, bağlılık yönetimi, işbirliktelikleri yönetimi gibi farklı alanlarda tecrübesi olan Akyüz Öğüt son olarak 2015-2018 yılları arasında Yıldız Holding bünyesindeki pladis Global şirketinde GlobalPazarlama Başkan Yardımcısı olarak çalışmaktaydı. Akyüz Öğüt, evli ve bir kız çoçuğu annesidir.

Haber Tarih & Saat : 02.08.2018 12:49:36
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...