yükleniyor...

FISHER-PRICE BİRBİRİNDEN FARKLI MÜZİKLİ VE IŞIKLI AKTİVİTE...

Fisher- Price, bebeğinizi gelişimine uygun olarak tasarlanan “Melodili Zürafa Aktivite Masası” ile masa üzerinde oyun oynamaya teşvik ederken; sesler, melodiler ve ışıklar ile duyu gelişimine de yardımcı oluyor.


Bu haberi 10 kişi beğendi.

FISHER-PRICE BİRBİRİNDEN FARKLI MÜZİKLİ VE IŞIKLI AKTİVİTE...

Yepyeni “2’si 1 Arada Aktivite Merkezi” ise hem bebeğinizin içinde durabileceği eğlenceli bir koltuk, hem de bir aktivite masası olarak 20 dakikaya kadar müzik çalabiliyor ve bebeğinize eğlenceli bir alan yaratıyor. Melodili Zürafa Aktivite Masası’nın tavsiye edilen satış fiyatı, 99,99 TL. 2’si 1 Arada Aktivite Merkezi’nin satış fiyatı ise 449,99 TL.

Gelişime faydalı oyunları, kaliteyi, güvenliği ve oyunu zenginleştirmek gibi her zaman savunduğu değerlere sadık kalan Fisher-Price; bebeğiniz için eğlenceli alanlar yaratmayı birbirinden farklı müzikli ve ışıklı aktivite masaları ile sürdürüyor. Bebeğinizin gelişimine uygun olarak 2 farklı kullanım şekline sahip “Melodili Zürafa Aktivite Masası” ile masa üzerinde bebeğinizi eğlendiren birçok aktivite sunuluyor. Masa kısmı yere konularak bebeğinizin otururken oynayabileceği “Melodili Zürafa Aktivite Masası”, bebeğiniz büyüdüğünde ve ayakta durmaya hazır olduğunda ise masa ayakları takılarak ayaktayken de oynama fırsatı veriyor. Masa üzerindeki oyunlar; sesler, melodiler, ışıklar ve çok daha fazlası ile bebeğinizin duyularını geliştirmeye yardımcı oluyor.

Melodili Zürafa Aktivite Masası’nın tavsiye edilen satış fiyatı, 99,99 TL.

Yepyeni “2’si 1 Arada Aktivite Merkezi” ise hem bebeğinizin içinde durabileceği eğlenceli bir koltuk, hem de bir aktivite masası olarak 20 dakikaya kadar müzik çalabiliyor. Bebeğinize müzikli ve ışıklı bir eğlence alanı yaratan “2’si 1 Arada Aktivite Merkezi” koltuk şeklinde kullanıldığında, koltuk 360 derece dönebiliyor ve böylece bebeğiniz koltuk etrafındaki oyuncaklar ile oynayabiliyor. Ağırlığı maksimum 11.3 kg olan aktivite merkezinin masa üzerindeki oyuncakları rahatlıkla çıkartılabilirken, bebeğinizin hijyeni için ise koltuk kumaşı çıkarılarak makinede yıkanabiliyor. Tüm bunlara ilave olarak bebeğiniz ayakta durmaya başladığında 2’si 1 Arada Aktivite Merkezi’nin koltuğunu çıkartıp spiral rampa oyuncağını takabiliyorsunuz. Böylece tam bir aktivite masasına dönüşen eğlence alanı 3 farklı yükseklik ayarı ile bebeğinizin boyuna göre ayarlanabiliyor. Pratik kullanımı ile anne ve babalara büyük kolaylık sağlayan masanın ayakları da istenildiği takdirde çıkartılabiliyor.

2’si 1 Arada Aktivite Merkezi’nin tavsiye edilen satış fiyatı, 449,99 TL.

Fisher-Price Hakkında

1931 yılında Herman Fisher ve Irving Price, oyuncak sektörünü değiştirmek adına bir yola girdiler. Hedefleri, çocuğun gelişimine esin kaynağı olacak oyuncaklar üretmekti. 85 yıllık bir marka olan Fisher-Price, oyun oynamanın çocuğun gelişimi için en iyi yol olduğu inancına sıkı sıkıya bağlı kaldı. Marka, dünya çapında küçük çocuklu ailelerin yaşamlarına katkı sağlamaya çalışırken, çocukların becerilerini oyun yoluyla geliştirme prensibini temel aldı. Çocukların gelişiminin her yaşta ve aşamada desteklenmesi noktasında tutkuyla birleşen Fisher-Price çalışanları, ailelere dünyanın en iyi oyuncak ve bebek ürünlerini sunmak için dinlenmeden çalıştılar; çalışmaya devam ediyorlar.

Fisher-Price’ın en tanınan markaları arasında Eğlen & Öğren®, Little People®, Power Wheels® ve Imaginext® bulunuyor. Ayrıca,Thomas ve Arkadaşları™ ve Blaze and the Monster Machines gibi karakter tabanlı çizgi filmlerin önde gelen oyuncak üreticisidir.

H+K Strategies

Cenk Erdem / cenk.erdem@hkstrategies.com / 0530 112 46 85

Haber Tarih & Saat : 03.08.2018 13:07:09
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...