yükleniyor...

GÜNEY KORE CİLT BAKIM MARKASI KLAVUU...

Kore kozmetiğinin üst segment markaları arasında hızla yerini alan KLAVUU, diğer uzak doğu ülkelerinde ve özellikle Amerika’da oldukça rağbet gören bir marka olarak biliniyor. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

GÜNEY KORE CİLT BAKIM MARKASI KLAVUU...

Avrupa pazarına girmeyi hedefi alan KLAVUU, Türkiye pazarına Alerta Yaşam Teknolojileri A.Ş. ile giriş yaptı.

İlk olarak online web mağazasıni geçtiğimiz Haziran ayında Türk tüketicilerinin beğenisine sunan marka, ilk offline mağazasını ise geçen hafta İstanbul Anadolu Yakası’nda bulunan Emaar Square Mall’da açtı. KLAVUU ve Alerta yetkilileri ile kalabalık bir davetli grubunun katılımıyla gerçekleşen açılış töreninde konuşan KLAVUU kurucu CEO’su Mr. Hyunbae Kim, Kore’deki mağazalarından sonra dünyadaki ender örneklerinden biri olan Türkiye mağazasının açılmasındaki katkıları ve yaptığı yatırımdan dolayı Alerta’ya teşekkürlerini ileterek, Avrupa ve Orta Doğu pazarı arasında bir köprü olması sebebiyle Türkiye’yi oldukça önemsediklerini ve umutlu olduklarını dile getirdi.

Güzellik kavramının kişiliğin bir ifade biçimi olduğunu savunan KLAVUU markası, bu değerin en doğal yollarla elde edilebilmesi ve sürdürülebilir olması için ürünlerini doğanın en saf ve zengin kaynaklarını kullanarak özenle geliştiriyor. KLAVUU ürünlerinde saf okyanus suyu ve denizden aldığı minerallerle yaşayan bir organizma içinde gelişen, saflığın ve güzelliğin sembolü olan Kore İncisi ana hammadde olarak kullanılıyor. KLAVUU ürünleri, içeriğindeki inci özütü ve diğer deniz mineralleri ile cildi besleyip nemlendirirken cildi sıkılaştırıyor ve aynı zamanda doğal bir parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Temizleme, besleme, nemlendirme, koruma gibi değişik önceliklere hitap eden 9 farklı serisi olan KLAVUU ürün portföyüne yakın zamanda renkli kozmetik ürünlerinin de katılması planlanıyor.

KLAVUU ürünlerine web sitesi www.klavuu.com.tr üzerinden erişebilir veya Emaar Square Mall – L3 katındaki mağazasında hem deneyimleyip hem de daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Haber Tarih & Saat : 14.08.2018 10:29:06
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...