yükleniyor...

İKONİK DETAYLARIYLA YENİ PERSOL...

Persol, İtalyan mirasından ve tasarım mükemmelliyetinden ödün vermeden kendini her zaman modern stile uyumlu hale getirmeyi başarmıştır.


Bu haberi 8 kişi beğendi.

İKONİK DETAYLARIYLA YENİ PERSOL...

Bu yaklaşımı sayesinde, markaya gerçek anlamda tutkuyla bağlı birçok film yıldızı başta olmak üzere, stil öncüleri tarafından dünyada en bilinen ve sevilen markalardan biri olmuştur.

Tamamı İtalya’da üretilen malzemelerin ve işçiliğin üstün kalitesine ek olarak, Persol gözlük modellerinin daha ilk bakışta diğerlerinden ayrılmasını sağlayan özellik, detaylara verilen önemdir.

Çelik Flex menteşeler, anahtar biçimli köprü, üst kısımda yer alan ‘boynuzlar’/kabartmalar ve Meflecto sistemiyle tasarlanan saplar estetik birer detay olmakla kalmıyor, aynı zamanda marka geçmişinin ve İtalyan tasarımı tarihininde bir parçasını temsil ediyor. Persol’ün yıllar içinde patentini aldığı bu özellikler, konforu, dengeyi ve yüze uyumu sağlamak amacıyla tasarlanıyor ve gözlüklerin mümkün olan en iyi şekilde kişiye özel hale gelmesini sağlıyor.

En ince,en hafif tasarımlara ve ikili köprü ailesine katılan modellere uyum sağlayabilmeleri için yeni modellerde de, efsanevi 649’un yeni tasarımında ki detayların her biri yeniden yorumlandı.

Sonuç, Persol’ün ikonik ve zamansız cazibesini her detayında taşıyan ve vurgulayan, modern, eklektik bir zarafete sahip güneş gözlüğü ve gözlük serileri oldu.

PO3204S

Persol’ün en ikonik modeli olan 649, modern yaşam tarzının dinamizmine uyum sağlayacak şekilde yeniden yorumlandı. Modele hafiflik ve taşıma kolaylığı kazandıran bir evrim gerçekleşsede, tasarımı tanımlayan özellikler korundu; üst kısımdaki karakteristik iki kabartması ile anahtar biçimli köprü, çelik Persol okuna sahip menteşe ve Meflecto sistemi sayesinde yüze mükemmel uyum sunan saplardan vazgeçilmedi. Asetat seçenekleri arasında modelin her zaman için bir ikon olmasını sağlayan klasik renkler yer alıyor: yeşil veya yeşil polar lenslerle siyah, yeşil veya kahverengi polar lenslerle havana,gri degrade, lenslerle kahve tonu, mavi lenslerle Terradi Siena.

PO3206S

Marka, modern bir hava ve eklektik stil katan unsurlardan olan çift köprünün kullanıldığı gözlük ailesini genişletmeye devam ediyor. Çarpıcı, cesur tasarımlar ile anahtar biçimli köprü ve onun üstündeki daha ince, daha geniş köprü, bu asetat güneş gözlüklerinde trendi oluşturuyor. Flex menteşeler ve Meflecto sistemiyle tasarlanan saplar gibi ikonik detaylar sayesinde, tüm Persol modellerinin sahip olduğu işlevsellik ve taşıma kolaylığı dikkat çekici bir kişisellikle bu tasarımda da korunuyor. Model, gri degrade veya yeşil polar lenslerle siyah, yeşil veya kahverengi polar lenslerle havana, açık mavi degrade lenslerle Terradi Siena, yeşil lenslerle Madre terra renk seçeneklerinde sunuluyor.

PO2649S

649, Persol’ün DNA’sını taşıdığı için sonsuz bir ilham kaynağı niteliğindedir. İkonik tasarımın modern stilini hayata geçiren ikili köprüye sahip bu metal gözlük, 649’un Persol tasarımlarına verdiği ilhamın mükemmel bir örneği olarak karşımıza çıkıyor. Sofistike tonlara sahip çerçevesi ince hatlar kullanılarak yeniden tasarlandı ve metal üzerinde estetik bir görünüm sunan eşsiz Flex menteşelerde korundu. Asetat sap uçları ve siyah veya ten rengindeki burun plaketleri modele konfor ve yenilikçi bir görünüm katıyor. Model şu seçeneklerle sunuluyor: yeşil veya gri degrade polar lenslerle siyah, mavi lenslerle gümüş, degrade gri lenslerle siyah gümüş, kahverengi lenslerle altın rengi, havana rötuşlar ve kahverengi degrade lenslerle altın rengi.

Stratejist İletişim Danışmanlık 0212 293 4011 / 12

Gözde Elif ESER / 0 541 837 90 96

Haber Tarih & Saat : 14.07.2018 09:00:09
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...