yükleniyor...

Kenzo Takada, Avon için tasarladı...

Avon, efsanevi moda tasarımcısı Kenzo Takada ile parfüm alanında gerçekleştirdiği iş birliğinin yeni meyvesi olan Avon Life Colour’u 2018 sonunda beğeniye sunmayı planlıyor. Avon Life Colour ilhamını, Kenzo Takada’nın yaşama sevinci ve boyun eğmeyen kişiliğinden aldı.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Kenzo Takada, Avon için tasarladı...

Avon, dünyaca ünlü tasarımcı Kenzo Takada ile parfüm alanında ikinci iş birliğini gerçekleştirdi. Bu ortaklığın meyvesi olan Avon Life Colour’un 2018 sonunda müşterilerin beğenisine sunulması planlanıyor. Avon Life Colour, Avon’un ünlü tasarımcı ile birlikte yarattığı ve 2016 yılında piyasaya sürülen ilk parfüm Avon Life’ın başarısı üzerinde yükseliyor. Avon Life, lanse edilmesinin ardından ilk çeyrekte en yüksek satış rakamını yakalayan Avon parfümü olarak satış rekorlarını kırmıştı.

Hem erkek hem de kadınlar için sunulacak Avon Life Colour, Kenzo Takada tarafından, Firmenich firmasının uzman parfümcüleri Frank Voelkl ve Olivier Cresp’in yardımlarıyla tasarlandı. Avon Life Colour ilhamını, Paris moda sektöründe başarıya ulaşan ilk Japon moda tasarımcılarından biri olarak efsaneleşen Kenzo Takada’nın yaşama sevinci ve boyun eğmeyen kişiliğinden aldı. Kenzo Takada ortaya çıkardığı parfüm ve ilham kaynağıyla ilgili olarak, “Bana en büyük ilhamı veren şeylerden biri de her zaman renklerin gücü olmuştur. Renkler birçoğumuzun içgüdüsel olarak anladığı ve hislerimiz üzerine muazzam etkisi olan evrensel bir dil. Dünya renklerle dolu ve Avon ile gerçekleştirdiğimiz bu harika iş birliği, hepimizin içinde olan renkli ve pozitif ruhu bir parfüme dönüştürmeme imkân verdi. Avon Life Colour, bugünlerde çok ihtiyaç duyduğumuz canlı ve neşe dolu enerjiyi veriyor” dedi.

Avon gibi iyi ortaklar bulmanın kolay olmadığını söyleyen ünlü tasarımcı Kenzo Takada sözlerini şöyle sürdürdü: “Avon, şahane genç yeteneklerle dolu bir şirket. Karmaşık ve rekabetçi bir ortamda Avon Life Colour gibi harika ürünlere herkesin erişebilmesi için çalışıyor. Tıpkı benim de mesleğime ilk başladığım yıllarda yaptığım gibi...”

Konuyla ilgili olarak Avon Başkan Yardımcısı Jonathan Myers ise iş birliği ile ilgili yaptığı açıklamada, “Bu yeni parfümün gerek Avon’a gerekse dünyanın dört bir yanındaki temsilcilerimize sağlayacağı fırsatlardan inanılmaz bir heyecan duyuyoruz. 50’yi aşkın pazardaki pazarlama aktivasyonu ile, bu iş birliği, önümüzdeki 12 ayda Avon’un en büyük lansmanlarından biri olacak. Altı milyona yakın güzellik girişimcisinden oluşan global ağımızın bu heyecan verici yeni parfümü seveceği, paylaşacağı ve satmak için sabırsızlanacağını biliyoruz. Asıl önemlisi, bu lansman ile hızlı güzellik stratejimizi güçlendirerek, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizin en son güzellik trendleri, inovasyonları ve tasarım değerine, yani kaliteli ürünlere, makul fiyatlar ile erişebilmesini sağlama yönündeki güzelliği demokratikleştirme taahhüdümüzü daha da ileri taşıyoruz” dedi.

Haber Tarih & Saat : 17.08.2018 10:43:31
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...