yükleniyor...

KLASS MAGAZİN HAZİRAN SAYISI YİNE DOPDOLU...

Klass Magazin bu ay da davetler, düğünler, açılışlar, vakıf etkinlikleri, ödül törenleri ve organizasyonlar derken çok yoğun ve soluksuz geçen mayıs ayını tüm renkliliğiyle ve en özel karelerle sayfalarına taşıdı.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

KLASS MAGAZİN HAZİRAN SAYISI YİNE DOPDOLU...

Klass Magazin’in bu ay ki kapağında yine çok özel isimler var. Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde sadece Galatasaraylıların değil Türk halkının büyük bir sempatisini ve sevgisini kazanan dünyaca ünlü futbolcu WESLEY SNEIJDER, futbol kariyerinin yanı sıra iş adamlığı kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Dünyada ilk olarak 2012 yılında Türkiye’de hayata geçirilen ve başladığı günden bugüne çığ gibi büyüyen Global Wellness Day-Dünya İyi Yaşam Günü’nün kurucusu BELGİN AKSOY BERKİN de kapağımızda yer alıyor. Bu yıl 120 ülkeye ulaşan hareketin geldiği son noktayı ve 9 Haziran’da Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan muhteşem etkinliklerini anlatan Belgin Aksoy tüm okuyucularımızı bir gün bile olsa iyi ve sağlıklı yaşama kendilerini yönlendirerek hayatlarına önemli dokunuşlar yapmaları için Küçükçiftlik parkına davet ediyor. Babalar Günü Özel röportajlarımızda yer alan örnek alınacak başarı hikayesiyle sektöründe ve kulvarında Türkiye ve dünyanın en başarılı ismi olarak gösterilen Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç ise çocuklarıyla olan özel yaşamını örnek aile hayatını ilk kez Klass’a anlattı.    

ÜNLÜ FUTBOLCU VE ECON İNŞAAT YÖNETİM KURULU ÜYESİ WESLEY SNEIJDER FUTBOL KARİYERİNİ VE İŞ DÜNYASINDAKİ HEDEFLERİNİ KLASS’A ANLATTI:

“ECON İNŞAAT OLARAK

YAPTIĞIMIZ İŞLERİ LAYIKIYLA YERİNE GETİRDİĞİMİZE İNANIYORUZ”

Türkiye’de bulunduğu süre içerisinde sadece Galatasaraylıların değil Türk halkının büyük bir sempatisini ve sevgisini kazanan dünyaca ünlü futbolcu Wesley Sneijder, futbol kariyerinin yanı sıra iş adamlığı kariyeriyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Sneijder, aynı zamanda yakın dostu olan Borhan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Yunus Emre Borhan ile yapmış olduğu ortaklıklar konusunda oldukça mutlu olduğunu belirtti. Galatasaray’ın mabedi Türk Telekom Arena Stadı’nın çok yakınında Kağıthane Bölgesinde bulunan Econ İnşaat Satış Ofisinde buluştuğumuz Wesley Sneijder, Yönetim Kurulu Üyesi olduğu ECON İnşaat ile ilgili çalışmaları takip etmek ve yeni projelere imza atmak amacıyla

İstanbul’a geldi. Yalnızca Klass dergisine röportaj veren ünlü futbolcu, hem futbol kariyerini hem Türkiye’ye dönüp dönmeyeceği konusunda merak edilenleri hem de iş adamı olarak attığı adımları ve hedeflerini anlattı.

Röportaj: Özgün Küçükkahraman

Fotoğraflar: Mert Can Alşahin

Galatasaray’ın ve Galatasaray taraftarının kalbimde çok ayrı bir yeri var. Taraftarla aramızda kurduğumuz bağın tarifi çok zor.”

“Dürüstlük, disiplin, ön yargıdan uzak davranmak ve tabii ki her koşulda azimle çalışmak.”

“Gerek Türk insanlarının samimiyeti gerek ise Türkiye’nin eşsiz güzelliği karşısında bu ülkeyi sevmemek mümkün değil.”

GLOBAL WELLNESS DAY KURUCUSU BELGİN AKSOY,

TÜM DÜNYADA HIZLA BÜYÜYEN DÜNYA İYİ YAŞAM HAREKETİNİN GELDİĞİ SON NOKTAYI KLASS’A ANLATTI:

“6 YIL GİBİ KISA BİR SÜREDE

250 MİLYON KİŞİYE ULAŞTIK”

Dünyada ilk olarak 2012 yılında Türkiye’de hayata geçirilen ve başladığı günden bugüne kadar çığ gibi büyüyen Global Wellness Day-Dünya İyi Yaşam Günü, bu yıl 9 Haziran’da 120 ülkede ve 5000’e yakın noktada kutlanacak. İnsanları bir gün bile olsa iyi ve sağlıklı yaşama yönlendirerek hayatlarına önemli dokunuşlar yapmayı hedefleyen Global Wellness Day, bu yıl da Türkiye’de ve dünya çapında sağlıklı yaşama dair özel etkinlikleri bir araya getiriyor. Etkinlikleri hiçbir ticari amaç gütmeden tamamen ücretsiz ve halka açık olarak gerçekleştirdiklerini belirten Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, yaptıkları çalışmaların sonucunda Birleşmiş Milletlerin Resmi Takvimi’ne girmeyi hedeflediklerini söylüyor. Hayata geçirmek istediği yeni projeleriyle insanlık için önemli çalışmalar yapan Global Wellness Day Kurucusu Belgin Aksoy, dünya iyi yaşam hareketinin geldiği son noktayı ve bu sene Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşecek olan etkinlik programını Klass’a anlattı.

“Ben en başından beri Global Wellness Day’in ticari bir gün olmaması için çok ciddi bir emek verdim. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü denilince akla hep hediye almak geliyor. İşin içinde hep bir ticaret var. Ama Global Wellness Day’in hiçbir alanında ticari bir durum söz konusu değil. Bu sene 9 Haziran’da dünyada 120 ülkede 5000 farklı noktada kutlamalar yapılacak. Etkinlikler tamamen ücretsiz ve halka açık olarak gerçekleşecek”

“Her yıl New York’ta düzenlenen Birleşmiş Milletler Genel Kurul Toplantısı bu yıl Eylül ayında gerçekleşecek. Bu seneki toplantıda ümit ediyoruz ki Global Welness Day’in Birleşmiş Milletlerin Resmi Takvimi’ne girmesi için görüşmeler yapılsın ve takvime girsin istiyoruz.”

“Global Wellness Day’i ilk kurduğumdaki düşüncem; vakti zamanında tecrübe edindiğim, sağlığımı kaybetmeden bunun kıymetini bilmelisin düşüncesini nasıl daha fazla insana yayabilirim, insanlar sağlıklarının kıymetini nasıl daha çok bilebilirler sorusuna çözüm arayarak oluştu.”

“Kendini sevmeyle ilgili verilecek olan egzersizlerle dünyadaki depresyon problemini azaltmayı planlıyorum. Doğru nefes almayla ilgili olan egzersizle dünyadaki suç oranını düşürmeyi planlıyorum.”

DIZAYN VIP YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERBAKAN MALKOÇ, MUTLU AİLE HAYATINI BABALAR GÜNÜ’NE ÖZEL İLK KEZ KLASS’A ANLATTI:

“AİLEMLE BİRLİKTE OLDUĞUM HER AN BENİM İÇİN ÇOK ÖZEL”

Örnek alınacak başarı hikayesiyle sektöründe ve kulvarında Türkiye ve dünyanın en başarılı ismi olarak gösterilen Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, Türkiye’de önemli işler başarabilmek için çıktığı uzun soluklu yolculukta herkesin çok bilmediği mutlu ve birbirine bağlı bir aile hayatı yaşıyor. Erken yaşta tattığı babalık duygusuyla hayata bakış açısı değişen Erbakan Malkoç, verdiği mücadelede en büyük desteğini eşi ve çocuklarından aldığını ve başarısındaki en büyük şansın böyle bir aileye sahip olmasından kaynaklandığını belirtiyor. Ailesiyle birlikte olduğu her anın kendisi için çok özel olduğunu ve birlikteyken çok güzel vakit geçirdiklerini dile getiren Dizayn Vip Yönetim Kurulu Başkanı Erbakan Malkoç, çocukları Eray, Melisa ve Melek ile yaşadıkları mutlu aile hayatlarını Babalar Günü’ne özel ilk kez Klass’a anlattı.

Röportaj: Erdi Kartal

Fotoğraflar: Ahmet Çevik

“Genç yaşta baba olmak bana kendi sorumluluklarımla birlikte bir aile sorumluluğu ve evlat sorumluluğu yükledi. Bu da benim hayata bakış açımı fazlasıyla değiştirdi.”

“Çocuklarıma her zaman dünya ve ahiret için çift kanatlı olmaları gerektiğini söylerim. Çünkü Mevlâna diyor ki; hiç kimse tek kanadıyla uçamaz hem dünyevi hem de uhrevi olmaları gerekiyor. Hem dünya hayatı için hem de ebedi hayat için mücadele etmek gerekir. Benim çocuklarıma verebileceğim en büyük servet ve sermaye budur. Onun dışında verdiğiniz her şey gelip geçicidir. İtibar bitmeyecek en büyük sermayedir.”

“Herkes insan doğabilir ama herkes insan kalamaz. Bir kere çocuklarımın insan olmalarını ve insan kalmalarını çok isterim. Onun dışında da tabi ki benim hayat felsefemde başarı; mücadele sanatıdır. Ben çocuklarıma her zaman başlarına ne gelirse gelsin o noktada mücadeleci noktalarını arttırmalarını tavsiye ediyorum. Ve sonrasında rol model olmaları benim için vazgeçilmez şeyler.”

“Eşimin benim hayatımda olması, bana güç vermesi muhteşem bir şey. Çocuklarımız da yanımızda olduğu zaman zaten bizim evimizde her gün çok güzel bir ortam oluyor. Böyle olunca da özel günler bizim için ekstra bir şey sayılmıyor.”

ERAY MALKOÇ:

“Babam patron olarak iş yerinde ne kadar sert ve katıysa evde de ters orantılı bir şekilde çok yumuşak, hoşgörülü ve anlayışlı biri. İş yerinde olan Erbakan Malkoç’la evdeki Erbakan Malkoç aynı insan değil. Ev ile işi çok ayrı tutabiliyor. Dediği gibi üç tane ayrı hayatı var. Evdeyken işi, işteyken evi, arkadaşlarıylayken de diğer ikisini hiç birbirine katmadan yaşıyor.”

 

 

 

 

Haber Tarih & Saat : 31.05.2018 16:15:07
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...