yükleniyor...

Lay's reklam filmi, Youtube'da en iyi reklamlar arasına girdi...

Lay’s, “Türkiye’nin Lezzetleri” reklam filmi ile YouTube Ads Leaderboard Mayıs 2018 listesinde yerini aldı.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Lay's reklam filmi, Youtube'da en iyi reklamlar arasına girdi...

Lay’s YouTube reklamları arasında reklamcılık ve yaratıcılığın en iyi örneklerinin sergilendiği listeye Demet Evgar ile yürüttüğüLay’s Yerel Lezzetlerini Arıyor kampanyası ile girdi.

Türkiye’nin en çok tüketilen patates cipsi Lay’s, yeni reklam kampanyası ile Türkiye’ye özel lezzetleri Demet Evgar’la aradı. Ünlü oyuncu Demet Evgar’ın rol aldığı reklam filminde, Evgar Türkiye’nin farklı bölgelerine giderek yerel lezzetlerin peşine düştüğü sahneler ekranlara geldi. Tüketiciyle buluşan reklam filmi, YouTube’da en çok izlenen reklamların arasında ilk 5’e girerek ddijital reklamcılığın etkili değerlendirme ölçeklerinden biri olan YouTube Ads Leaderboard listesinde başarı elde etti.

PepsiCo Hakkında

PepsiCo ürünleri, dünyanın dört bir yanındaki 200’den fazla ülke ve bölgede, tüketicilerimiz tarafından günde bir milyar kez, beğeniyle tüketiliyor. PepsiCo; Frito Lay, Gatorade, Pepsi Cola, Quaker ve Tropicana şirketlerinin sunduğunu yiyecek ve içecek portföyü ile 2017 yılında 63 milyar doların üzerinde net gelir elde etti. PepsiCo’nun geniş yiyecek ve içecek ürün portföyü, her biri yıllık 1 milyar doları aşan perakende satışına sahip 22 ayrı markanın dâhil olduğu yüzlerce yiyecek ve içecek ürününü kapsıyor. PepsiCo’nun Fayda Gözeten Performans vizyonunun kalbinde, şirketimizin başarısının ayrılmaz bir şekilde sürdürülebilir bir dünya ile bağlantılı olduğuna dair temel inancımız yer alıyor. PepsiCo’nun toplum ve paydaşlarımız için uzun vadeli değer yaratan başarılı bir küresel şirket olarak faaliyet göstermesinin, satışa sunduğumuz ürün portföyümüzü sürekli geliştirmemiz, dünyayı korumak üzere operasyonlarımıza yön veren sorumluluk anlayışımız ve dünya genelinde insanları güçlendirmemiz ile mümkün olduğuna inanıyoruz.

Basın Bilgi: Medyaevi İletişim

Oğuz Sarıpınar

0212 351 91 81 – 121 osaripinar@medyaevi.com.tr

Haber Tarih & Saat : 10.07.2018 13:17:01
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...