yükleniyor...

Miniso Okula Dönüş Heyecanına Ortak Oluyor...

Aksesuardan kozmetiğe, teknolojiden tekstil ürünlerine kadar birçok kategoride sürekli yenilenen yaklaşık 6.000 çeşit ürünü ile doğal, kaliteli yaşam ve ulaşılabilir fiyat politikasını benimsemiş olan inovatif Japon markası Miniso, sonbaharın gelmesiyle okula hazırlık sürecinde ihtiyaç duyulan ürünleri, heyecanlı öğrenciler ve veliler için raflarına taşıyor. 


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Miniso Okula Dönüş Heyecanına Ortak Oluyor...

Miniso öğrenciler için okula dönüş alışverişini farklı ve eğlenceli ürünleriyle renklendirirken ebeveynler içinde inovatif ürünler alma şansı verecek.

Okul sıraları Miniso ile renklenecek

Miniso öğrencilerin eğitimini ve yaratıcılıklarını desteklemek için ihtiyaç duyulan kullanışlı ve özel tasarım kırtasiye ürünlerini okula dönüş dönemi için raflara taşıyor. Ders çalışmayı eğlenceli hale getirecek bu ürünler öğrencilerin yeni ders yılına ve okul sıralarına renk katacak. Eğlenceli mataralar, pipetli tasarım su kapları, çeşit çeşit kalemler, her zevke hitap eden defterler, eğlenceli not kağıtları, We Bare Bears lisanslı çantalar ve rengarenk sırt çantaları gibi yüzlerce seçenek Miniso mağazalarında ve internet sitesinde Miniso severlerin beğenisine sunuluyor.

MINISO Hakkında:

MINISO, kaliteli yaşam ve müşterilerin ihtiyaçlarına riayet etme felsefesini savunan; kendisini, müşterilerine kaliteli, yaratıcı ve erişilebilir fiyatlı ürünler tedarik etmeye adamış global bir markadır. 2013 kuruluşundan bu yana, MINISO 62 ülke ve bölgede sadece dört yılda 2.600'den fazla mağaza açarak, 2017'de 1.8 milyar dolarlık satış gerçekleştirmiştir. MINISO, yeme-içme, hızlı giyim ve eğlence sektörleri ile alışveriş merkezlerinin ana gücü haline gelerek moda ve eğlenceyi bir araya getiren yeni bir iş stili yaratmıştır. Kaliteli yaşama dönük ‘fast fashion’ felsefesini gerçekleştiren MINISO, müşterilerin mutluluk, moda ve iyi bir yaşam tarzı tecrübe edebilmelerini sağlamak için yepyeni ve

MINISO, dünyanın her yerinden en iyi malzemeleri seçerek ürün yapısını optimize etmede ve ürün yönetiminde özenli olmada ısrarcı konumdadır.Yüksek kaliteli ve yaratıcı ürünler satma konusunda istikrarlı olan MINISO, aynı zamanda müşterilerin alışveriş deneyimine de büyük önem vermektedir. MINISO mağazalarının çoğu; insanların gündelik hayatlarına yakın mesafede bulunan ve yüksek modaya ev sahipliği yapan merkezi bölgelerdeki büyük alışveriş merkezlerinde yer almaktadır. MINISO müşterilerine her zaman mükemmel bir alışveriş deneyimi sunmak için çaba sarf etmektedir.

Zarakol İletişim - Süreyya Erbayrak / sureyya@zarakol.com.tr/ 0549 745 22 22

Haber Tarih & Saat : 06.08.2018 12:35:13
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...