yükleniyor...

​MODA DA İYİLİK ELÇİLİĞİ ÇOCUK İSTİSMARI İÇİN DEVAM EDİYOR...

Yaz aylarının vazgeçilmezi pareo’lar, Love my body ile şimdi de masmavi kelebek dokunuşları eklenerek ister yaz kombinlerimize ister plaj şıklığımıza renk katıyor, sizleri modayla buluştururken UCİM Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı ile Mücadele Derneği’ne bağışta bulunmanızı sağlıyor.


Bu haberi 5 kişi beğendi.

​MODA DA İYİLİK ELÇİLİĞİ ÇOCUK İSTİSMARI İÇİN DEVAM EDİYOR...

Daha önce karşımıza fular olarak çıkan enerji dolu iyiliğe doğru değişimi sembolize eden bu desenler, şimdi de şal boyutlarıyla bizlerle buluşuyor.

Hafif rüzgarlı yaz akşamlarında şal olarak kombininizi tamamlamaya yardımcı olurken, pareo olarak da bizleri plajlarda yalnız bırakmıyor çok amaçlı kelebek etkisi yaratan kumaşlar günümüzün her anına renk katıyor. Yumuşak ve ipeksi dokusuyla teninize hitap ederken, desenleri ve renkleriyle de göz dolduruyor.

Dolabınıza şahane bir parça eklerken güzel bir yardımda bulunduran, bu ürünlerin geliri daha önce de olduğu gibi Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği UCİM’ e bağışlanıyor.

Love my body Hakkında:

Love my body, ilk olarak Adil Işık Group bünyesinde 2008 yılında bir alternatif beden alt marka denemesi olarak doğdu. Kısa zamanda tüketicisi ile arasında bağ kurup, grup bünyesinde kendi mağaza konseptini oluşturan Love my body; bugün kendine güvenen, cesur ve elegan stili ile öne çıkan, 40 mağazalık öncü kadın modası perakende zinciri. Love my body, içerisinde yer alan alt ve özel koleksiyonlar arasında, 7 sezondur sokak moda trendlerinin öncüsü Moda Tutkusu tasarımcı blogger’lar ile de jean ve triko ağırlıklı bir kapsül koleksiyona ev sahipliği yapan Love my body, 34 bedenden başlayan alternatif bedenlere kadar giden ürünleriyle modanın kalbinde trend öncüsü olmaya ve kalite ile doğru fiyat politikasını savunmaya devam ediyor.

 

 

 

 

 

 

Haber Tarih & Saat : 24.07.2018 09:22:45
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...