yükleniyor...

Netflixin merakla beklenen yeni animasyon dizisi...

Netflix’in yeni animasyon dizisi Disenchantment’ın özel galası dün gece Los Angeles'taki Vista Theater’da gerçekleştirildi. Konuklar, gösterimin ardından geceye Messhall Kitchen’da devam etti.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Netflixin merakla beklenen yeni animasyon dizisi...

Matt Groening’in merakla beklenen dizisi 17 Ağustos’ta sadece Netflix’te!

Disenchantment Hakkında

Matt Groening tarafından hayata geçirilen animasyon Disenchantment, 10 bölümden oluşan bir yetişkin komedi dizisi. Disenchantment'ın parçalanmakta olan orta çağ krallığı Dreamland'a götürdüğü izleyiciler, burada sürekli içki içen genç prenses Bean, girişken Elf dostu Elfo ve Bean'in içindeki şeytan Luci'nin başından geçen talihsizliklere tanık olacak. Bu süreçte, tuhaf üçlünün karşısına canavarlar, cinler, mitolojik yaratıklar, iblisler, troller, morslar ve birçok budala insan çıkacak.

Dizinin seslendirme sanatçıları arasında Abbi Jacobson (“Bean”), Nat Faxon (“Elfo”) ve Eric Andre’nin (“Luci”) yanısıra John DiMaggio, Billy West, Maurice LaMarche, Tress MacNeille, David Herman, Matt Berry, Jeny Batten, Rich Fulcher, Noel Fielding, ve Lucy Montgomery yer alıyor.

Disenchantment hakkında daha detaylı bilgi için Netflix Medya Merkezi’ni ve dizinin sosyal medya hesaplarını takip edin: Facebook, Instagram, Twitter

* Yazınızda netflix.com/disenchantment linkine yer vermenizi rica ederiz.

Netflix Hakkında

Netflix, 190'dan fazla ülkede 130 milyon üyesinin farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği dünyanın lider internet eğlence hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.

MSL TÜRKİYE

İnci Ogan

inci.ogan@mslgroup.com / 0530 500 37 12

Haber Tarih & Saat : 15.08.2018 15:28:10
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...