yükleniyor...

​Online flörtte en şanslılar Demirören AVM’de buluştu...

Tanışma uygulaması happn kullanıcıların en çok “Crush” olduğu, yani birbirini karşılıklı beğendiği alışveriş merkezlerini araştırdı.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

​Online flörtte en şanslılar Demirören AVM’de buluştu...

Online flörtte en şanslı olunan alışveriş merkezi İstanbul’un en hareketli yerlerinden İstiklal Caddesi üzerinde kurulan Demirören AVM oldu.

Kurban Bayramı öncesi alışveriş ve eğlencenin adresi olan alışveriş merkezleri bayramda da çok sayıda müşteri ağırlamaya hazırlanırken, tanışma uygulaması happn İstanbul’da online flörtün en yoğun olduğu AVM’leri belirledi.

happn kullanıcıları en çok Demirören AVM’de partnerini buldu

happn kullanıcılarının en çok “Crush” olduğu yani karşılıklı birbirlerini beğendiği alışveriş merkezi İstanbul’un gözde semtlerinden Beyoğlu’nda bulunan Demirören AVM oldu. İkinci sıraya Marmara Park AVM yerleşirken, Trump AVM üçüncü sıradan listeye girdi. İşte online flörtte partnerini arayanların en şanslı olduğu alışveriş merkezlerinin listesi:

İstanbul’un en çok “Crush” olunan AVM’leri:

Demirören AVM

Marmara Park AVM

Trump AVM

Kanyon AVM

City’s Nişantaşı AVM

Cevahir AVM

Metrocity AVM

Tepe Nautilus AVM

Sapphire AVM

Mall of Istanbul AVM

En popüler AVM Trump

Yollarınızın kesiştiği kişileri bulmanızı sağlayan tanışma uygulaması happn kullanıcılarının en çok tercih ettiği alışveriş merkezi ise Trump AVM oldu. happn kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği ikinci alışveriş merkezi Cevahir olurken, onu sırasıyla Kanyon ve Metrocity takip etti.

İşte happn kullanıcıların en çok gittiği AVM:

Trump AVM

Cevahir AVM

Kanyon AVM

Metrocity AVM

Demirören AVM

Mall of Istanbul

Zorlu AVM

Palladium AVM

Emaar Square Mall

Sapphire AVM

happn Hakkında

Şubat 2014’te kurulan happn, gerçek zamanlı konum belirleme özelliği ile yolunuzun kesiştiği kişilerle tanışmanızı sağlayan ilk mobil tanışma uygulamasıdır. An itibariyle Paris, Londra, Berlin, Madrid, Buenos Aires, Sao Paulo, Hong Kong, Milano ve New York’un da aralarında bulunduğu 50’yi aşkın büyük şehirde aktif durumda olan uygulama, 50 milyon kişi tarafından kullanılmaktadır. Happn, App Store, Play Store ve Windows Store üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir. Daha fazla bilgi için www.happn.com adresini ziyaret edebilir, happn’ı Twitter, Instagram, Facebookve YouTube üzerinden de takip edebilirsiniz. #MakeItHappn

Haber Tarih & Saat : 17.08.2018 11:00:18
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...