yükleniyor...

Prima Mayo Bebek Bezi ile Bebekler Yazın Keyfini Doyasıya Çıkarıyor...

P&G’nin lider bebek bezi markası Prima, bebeklerin deniz ve havuzun tadını rahatça çıkarabilmeleri için Mayo Bebek Bezi’ni sunuyor. 


Bu haberi 8 kişi beğendi.

Prima Mayo Bebek Bezi ile Bebekler Yazın Keyfini Doyasıya Çıkarıyor...

İkili sızdırmaz bariyer teknolojisi sayesinde sızdırma yapmayan Prima Mayo Bebek Bezi, suda şişmediği için bebekler özgürce hareket edebiliyor.

Prima’nın yaza özel tek kullanımlık mayo beziyle bebekler her anın keyfini doyasıya çıkarıyor. Bebeklerin özgürce denize veya havuza girebilmesine imkan sunan Prima Mayo Bebek Bezi, suda şişmediği için bebeklerin hareketini de kısıtlamıyor. İkili sızdırmaz bariyer teknolojisine sahip Prima Mayo Bebek Bezi, bu sayede denizde veya havuzda yaşanabilecek küçük kazaların da önüne geçiyor. 360 derece esnek bel bandıyla bebeklerin vücuduna kolayca uyum sağlarken, yanlardan kolaylıkla çıkartılabiliyor. Eğlenceli desenleriyle dikkat çeken Prima Mayo Bebek Bezi’nin üç farklı bedeni bulunuyor.

Prima Hakkında: Prima, Türkiye’nin 1986 yılında piyasaya sunulan ilk hazır bebek bezi olarak ilk günden bu yana pazar liderliğini koruyor. Annelerin ihtiyaçlarına göre ürünlerinde yeniliklere imza atan Prima; 1999 yılında hala sadece Prima’da bulunan “losyon bakım şeritleri”ni, 2000 yılında da ilk kez “nefes alan pamuksu dış yüzeyi” Türk tüketicisinin beğenisine sundu. 2003 yılında Prima, Tam Koruma ile daha geniş bel bantları ve daha yüksek emicilik gücü ile sızıntıları önleyerek bebeklerin daha rahat etmesini sağladı. 2004’te piyasaya sunduğu “Prima New Baby Yenidoğan” ürünü ise “İkili Koruma” Sistemi ile idrarın yanı sıra yenidoğana özgü yumuşak dışkının da emilmesini sağlayan yenidoğana özel ilk bebek bezi oldu. 2005 yılında hem ürün gamını Türkiye’nin ilk ve tek anatomik şekilli ürün gamı haline getirmiş hem de bebeklerin değişik gelişim aşamalarındaki farklı ihtiyaçlarının aynı bebek bezi ile karşılanamayacağından yola çıkarak, bebeklerinin gelişimlerinin her aşaması için farklı teknolojileri ile üretilmiş farklı ürünler geliştirmiştir. 2006 yılında Yeşil Ekstra Kuru tabakalı bebek bezini ve 2007 yılında da ilk mis kokulu bebek bezini tüketicileri ile buluşturmuştur. 2010 yılında ise Prima’nın en kuru ve en ince bezi, yeni Dry Max Teknolojisi ile Prima Premium Care’i annelere sunmuştur. 2005 yılında külot gibi bir kerede kolayca giydirilen ve pratik bir şekilde çıkarılabilen Prima Külot Bezi tüketiciler ile buluşturmuştur. Prima Dünyası; Aktif Bebek, Kuru ve Hesaplı, Premium Care, Prima Külot Bez bebek bezleri ve Islak Mendilleri’nden oluşan geniş ürün gamıyla tüm beklentileri karşılıyor. (Daha fazla bilgi için www.prima.com.tr ve www.facebook.com/PrimaDunyasi)

Excel İletişim ve Algı Yönetimi

Öykü Baloğlu, oyku.baloglu@excel.com.tr, 0216 544 94 69

Merve Kaynak, merve.kaynak@excel.com.tr, 0216 544 94 33

Haber Tarih & Saat : 22.06.2018 14:45:20
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...