yükleniyor...

SAĞLIK DOLU YAZ DAVETİ...

fit21 yeni satış noktası Bodrum’un merkezi Ortakent Midtown Alışveriş Merkezi’ndeki MAS SHOP’da.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

SAĞLIK DOLU YAZ DAVETİ...

Sportif ve sağlıklı yaşamın öncüsü Ece Vahapoğlu’nun markası fit21’in yeni satış noktası MAS SHOP’dakeyifli dakikalar yaşandı.Özel juice bar ve organik ikramlar eşliğindeki, fit21’in renkli kıyafet ve çizgili aksesuar koleksiyonunun keşfedildiği davete katılan isimler arasında Serap Paköz, Koray Gönensin, Şebnem Özinal ve kızı Ayşe Öztek de vardı.

Marka dna’sında spor ve sağlıklı yaşama dair konfor sağlayan ürünleri bir arada bulundurmayı amaçlayan Ece Vahapoğlu, fit21 markasıyla en doğru performans arttırıcı ve zor bulunan ürünleri en güzel tasarımlarla ve kaliteli malzemeyle buluşturup ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor.

Kısa zamanda büyük çıkış yakalayan fit21; sade, sportif ve lüks dokunuşlar barındıran siyah-beyaz çizginin oluşturduğu kontrast netlik ile insan vücudundaki enerjiyi açığa çıkarıyor.

Çevre dostu file ambalajı ve etiketiyle plastik kullanmayan fit21 markasının aktif yaşam ürünlerine Etiler Alkent Çarşı, AkmerkezWepublic, Acıbadem ElementalWellness Club, Midtown Bodrum AVM ve Bazen Alaçatı mağazalarından ve www.fit21.com.tr den ulaşabilirsiniz.

Haber Tarih & Saat : 15.08.2018 09:05:14
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...