yükleniyor...

Sarışın Güzel Kokteyl Aysel Kısa Sürede İlgi Odağı Oldu...

Başrollerini Türkiye’nin en çok sevilen komedi oyuncularından Ufuk Özkan ve Gökçe Özyol’un oynadığı, 17 Ağustos’ta vizyona girmeye hazırlanan ‘Milyonluk Kuş’ komedi filminin fragmanında Bakü’de ‘Kokteyl Aysel’ isimli magazin programını hazırlayıp sunan Aysel Nazim kısa sürede dikkatleri üzerine çekti.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Sarışın Güzel Kokteyl Aysel Kısa Sürede İlgi Odağı Oldu...

İngilizce öğretmeni olarak başladığı kariyerine oyuncu ve sunucu olarak devam eden sarışın güzel Türkiye’ye çok sık gelerek magazin programı için Türk sanatçılarla röportajlar yapıyor.

Barış Manço’nun 13 dilde tercüme edilen ‘Dönence’ adlı şarkısının Azericesini seslendirmesi için kendisine edilen teklif karşısında çok gurur duyduğunu belirten Aysel Nazim, ‘Barış Manço şarkılarıyla büyüdüm, stüdyoya girip şarkıyı seslendirmek ve klibini çekmek beni çok mutlu etti.Böyle dev bir sanatçıya yapılan muhteşem bir proje yer almak benim için büyük bir onur’ dedi.

Büyük bir hayran kitlesine sahip Aysel Nazim’in Milyonluk Kuş filmindeki sergilediği performans oldukça ilgi uyandırdı. "Milyonluk Kuş" filminin yönetmenliğini Hayal Aslanzade, senaristliğini ise Tevekkül T Mehreliyev üstlenmiştir. Yapımcı şirket Artlemma'nın büyük titizlikle hazırladığı filmin şarkıları ise Behzat Gerçekler ve ENBE Orkestrası seslendirdi.

Bahar Bilgin

0533 711 82 95

Haber Tarih & Saat : 30.07.2018 14:32:57
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...