yükleniyor...

So CHICten Bir İlk Kendi Takını Kendin Tasarla DO IT YOURSELF...

Modern ve zarif koleksiyonlarını takı tutkunlarıyla buluşturmaya devam eden So CHIC, yepyeni bir uygulamaya imza atıyor. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

So CHICten Bir İlk Kendi Takını Kendin Tasarla DO IT YOURSELF...

“Do It Yourself” uygulaması ile yüzük, kolye ve bilezikler artık kişiselleşiyor. Takınızı So CHIC… mağazalarında bulunan “Do It Yourself” stantlarında, zevkinize göre kendiniz veya sevdikleriniz için tasarlayabilirsiniz.

Senin rengin, senin sembolün, senin sözlerin

Uygulama sayesinde tasarlayacağınız takının kaplama rengine, kalınlığına, uzunluğuna, ölçüsüne, zincirlerine ve sembollerine karar verebilirsiniz. Ayrıca, stantlarda tasarlayacağınız takınızın iç tarafına dilediğiniz bir mesajı da yazdırabilirsiniz. Seçtiğiniz simgelere ve zevkinize göre form bulan her takı, eşsiz tasarımıyla zamana adeta meydan okuyacak.

Özgün ve kendi imzanızı taşıyan takılar, tamamen el işçiliğiyle hazırlanıyor. Siparişin ardından maksimum 15 gün içinde mağazadan teslim alınabiliyor.

So CHIC… hakkında:

Geleneksel gümüşten farklı olarak modern tasarımlarıyla takı ve aksesuar alanında öncü kabul edilen So CHIC..., birbirinden farklı koleksiyonlarını tüketicilerin beğenisine sunuyor. 

Konusunda uzman tasarım ekibiyle, her sezon yüzlerce modelden oluşan koleksiyonlar hazırlayan So CHIC..., bu sayede ürün yelpazesindeki çeşitliliği ile beğeni toplamaya devam ediyor. Tüm moda akımlarını aynı anda vitrinlerine taşıyan So CHIC..., hayal gücüne hitap eden koleksiyonlarıyla fark yaratıyor.

Haber Tarih & Saat : 03.08.2018 11:18:50
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...