yükleniyor...

Ben Bugün Ne giydim?

Moda, tanımlandığı anda, moda değişmeye başlar. Moda çekicilik, güzellik ve stil ile bir eş anlamlı bir kelimedir... Aynı zamanda, genellikle olumlu anlamda kullanılan bir terim olması ile birlikte, içinde bulunulan dönemin hakim moda anlamındadır. Ancak kişisel bir ifadenin yansımasıdır, bu ifade tarzının özel oluşu modanın herkese uyacağı anlamına gelmez... "BenBugünNeGiydim" Instagram’ın İLK STİL YARIŞMASI... Çok yakında başlıyor! Stiline güveniyor, tarzınla herkesi kendine hayran bırakıyorsan Instagram'ın ilk stil yarışması #BenBugünNeGiydim tam sana göre! Ödül ve kıyasıya rekabet için bizi takip et! Sahi, bugün sen ne giydin?


Bu haberi 19 kişi beğendi.

Ben Bugün Ne giydim?

BİZCE SİZLER ONU, BUNU,  SÖYLENENLERİ BİR KENARA BIRAKIN  MODA'NIN  SEN OLDUĞUNU UNUTMA... SEN NE GİYDİN NEYİ YAKIŞTIRDIN... ONLAR SANA BAKSIN... HAYDİ O ZAMAN ÇEK FOTOGRAFINI  "#BenBugünNeGiydim" HASHTAG İLE SENDE KATIL...

Moda, hepimizin gün içinde uğraştığı bir şeydir. Giyinmek ve moda benim umurumda değil diyen insanlar bile her sabah aynanın karşısına geçer ve bugün ne giysem diyerek, kendileri hakkında en çok şeyi anlatan ve ne hissettiğini yansıtan kıyafetleri seçerler.

Moda büyük bir iştir. Her yıl daha fazla insan, dünyanın herhangi bir diğer iş türünden daha fazla ve giderek kıyafetler alıyor, satıyor ve üretiyor. Her gün, milyonlarca moda çalışanı mağazalar için tasarım, dikiş, tutkal, boya ile uğraşıyor. Otobüs, billboard ve dergi reklamları, bilince direkt ya da bilinçaltına mesaj vererek, bize ne giymemiz gerektiği konusunda fikir vermektedir. Şu anki global moda merkezleri, Londra, Milano, Paris ve New York, Roma ve Tokyo gibi diğer şehirlerde de iyi bilinen moda merkezlerinden olmaktadır.

Moda aklın bir halidir. Bir ruh, insanın kendisinin bir uzantısıdır. Moda konuşur, abartısız bir fısıltı, yüksek enerjili bir çığlık, bir göz kırpma veya her şeyi bilen bir göz kırpması ya da sade bir gülümseme olabilir. Moda genellikle benlik saygısı olarak kendini gösterir ve insanın kendisi ile konuşmasıdır denilebilir.

Moda Neden önemli?

Moda, insanların hayatında birçok rolü denemesi için kendini ifade aracıdır. Hangi tarzı seçerseniz seçin, bir tutamı muhakkak içimizdedir. Bu, içinde yaşadığımız dünyanın çeşitliliğini ve farklılıklarını takdir etmenin ve görmenin bir yoludur. Bu kelime yaşamı ilginç tutmak için gerekli olan değişikliği anlatır. Ayrıca toplum için de bir ayna vazifesindedir. 

Ruh halini ölçmek için, kültürel, sosyal, psikolojik daha pek çok açıdan kullanılabilecek bir işlevdir. Aynı zamanda, moda çok ciddiye alınmamalı ya da aşırı önem verilip içindeki neşe, eğlenceyi kaçırılmamalı.

Yeni sezonda modanın ne olacağını nasıl anlarsınız?

Birçok moda başkentleri, koleksiyonlarını genellikle bir yıl önceden moda endüstrisi için sahneye koyarlar. Öyle olsa da, bence sokak tarzı, sokakta insanların giydikleri modanın gerçek barometresi olduğunu düşünülünür. Gittikçe daha fazla tasarımcı sokak yaşamından ilham almaya başladı. Bu nedenle bir kez daha, kişisel stil ve moda bir bağlantı olduğunu söylemekte bir sakınca yok. Bir genç, bir şey düşünmeden ortaya bir giyim tarzı atabilir ve bu yeni bir moda trendini tetikleyebilir, başlatabilir.

Sabah ne giyeceğine nasıl seçerim?

Günün türüne, ruh haline ve dolabımda neler var, neler temiz olduğuna göre değişir. Önemli bir toplantı ya da sunum varsa, daha fazla düşünerek giyinmek gerekecektir. Fakat genellikle insanın kendine has bir tarzı vardır. Bu en büyük etkendir.

Yeni Moda... 

Bu kadar karmaşık bir döngünün içinde kendi vücut yapınızı tanıyıp kendi tarzımızı oluşturmak gerekirken, modasız yaşayamam gibi ifadeleri anlaşılmazdır. Moda insanların uçma isteğidir, kendilerini özgür ve muhteşem hissettikleri zamandır! Kopyacılık değildir moda! Uçmasını bilmek uçarken de moral ve motivasyona sahip olabilmektir… 

Şimdi her sabah evden çıkarken modanı oluştur ve İstStarMag web sayfasında “Ben” Bugün Ne Giydim? Köşesinde yerinizi alın… Tek kare göndereceğiniz fotograf bu köşede yayınlanacak yüzlerce, binlerce katılımcı görecek yorumlar yazılacak ve uzmanlarca  oylanacak ve her gece 00:00 de o gününün en iyi giyineni belirlenecek ertesi gün tam sayfa Fotografın yayınlanacak herkes seni tanıyacak… Ve her günün birincileri o ayın sonunda tekrar oylanacak ve ayın en güzel giyineni ortaya çıkacak ve sürpriz hediyeler kazanacak…  Haydi, her sabah bir fotografını çek ve  #benbugünnegiydim  hashtag'i ile  gönder… İstStarMag dergisinin web sayfasında yerini al… Beğendir kendini…

 

Haber Tarih & Saat : 05.09.2016 00:34:50
Ekleyen : admin

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...