yükleniyor...

SULTANİT TAŞLAR RENKLİ KİŞİLİKLERİYLE SAHNEDE...

Yaşamı anlamlı kılan tüm anları mücevherlerin büyülü dünyasıyla yorumlayan MO; yeni kolekisyonu Sultanit’le gece ve gündüze saygı duruşunda bulunuyor.


Bu haberi 5 kişi beğendi.

SULTANİT TAŞLAR RENKLİ KİŞİLİKLERİYLE SAHNEDE...

En iyi kesim ustalarının hünerlerini incelikle sergilediği Sultanit taşı, gece ve gündüz sırasında ışığa göre renk değiştiriyor.

Parlaklığından hiç bir şey kaybetmeden doğanın tüm renklerini yüksek ışıltıyla sunan taş, MO’nun modern tasarım bakış açısıyla yorumlanmış. Sultanit taşın etrafını tamamen çerçeveleyen kusursuz yuvarlak şerit kendiyle aynı renkte olan gümüş zincirle birleştiriliyor. Mücevherin tam kalbinde adeta Sultanit yer alırken, sonsuz yaşam döngüsünde kalbin enerjisini bu renkli taş temsil ediyor. Sultanit, yapı karakteristiğiyle Türk – İtalyan mücevher tasarım anlayışının incelikli örneklerinden olma özelliğini kazanıyor. Türkiye-İtalya hattında kendi tasarım dillerini oluşturan Hazal & Elif Reşitoğlu, gelecek dönemde de modern çizgileri, klasikleşen taşlarla birleştirmeye göz kırpıyor.

Sultanit taşı hem kolye hem de küpe olarak set şeklinde kullanılabilirken, tekli olarak da kullanılabiliyor. Renk tutkunu, değişimi seven ve inovatif mücevherlere ilgi duyan kadınlar için tasarlanan bu özel kolye ve küpe hem yaz hem de kış aylarında kullanıma uygun. Gümüş ve rose-gold metal seçenekleri olan Sultanit’e, https://www.store-mo.comadresinden ulaşabilirsiniz.

Haber Tarih & Saat : 03.07.2018 13:48:36
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...