yükleniyor...

Tatilin Ardından Dönüşüm Başlasın...

Yaz aylarında yıpranan saçlarımız, sonbaharın yaklaşmasıyla birlikte daha fazla ilgiye ihtiyaç duyuyor.


Bu haberi 7 kişi beğendi.

Tatilin Ardından Dönüşüm Başlasın...

Pantene, her saç tipine uygun saç bakım serileri ile güneşin, denizin ve havuzun zarar verdiği saçlarımızın ihtiyacı olan dönüşümü sağlıyor.

Peki sen, saçlarını eski formuna geri getirmek ve yüzde 100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip için bu dönüşüm hareketine katılmaya hazır mısın?

Dünyanın2 1 numaralı saç bakım kremi markası Pantene, yaz aylarında saçlarımızın maruz kaldığı zararlı etkileri geride bırakmak için bir dönüşüm hareketi başlatıyor. Her saç tipine ve ihtiyaca uygun saç bakım serileri ile Pantene, %100 daha güçlü ve sağlıklı görünen saçlara sahip olmak için sizleri bu dönüşüm hareketine davet ediyor.

Pantene Dönüşüm Hareketi ile yeni bir başlangıç seni bekliyor…

Saç bakımında dünya lideri Pantene’in saç tipine en uygun saç bakım ürünlerini kullanarak, yaz aylarında deniz, havuz, kum ve güneşe maruz kalan saçlarına ihtiyacı olan tüm bakımı sağıyor. Yazın tüm yıpratıcı etkilerine göğüs geren saçlarının en güzel halini ortaya çıkarmak için her şampuandan sonra duşta kullanılan saç bakım kremlerinden sana en uygun olanını uygulayarak sen de bu dönüşüm hareketine katılabilir; güçlü ve sağlıklı görünen saçlara kısa bir zamanda kavuşabilirsin.

Yaz dönüşü saçları eski formuna kavuşturmak için önerilerini paylaşan Pantene Saç Stilisti Önder Tiryaki; “Tüm kadınlar özellikle yaz aylarının saçlarında bıraktığı izleri tatil sonrasında bir an önce geride bırakmak istiyor. Deniz, güneş, havuz darken hayli yıpranan saçların ışıl ışıl ve sağlıklı görünümüne kavuşması ise derinlemesine bakım gerekiyor. Pantene’in akıllı Pro-V formülü ile her saç tipine uygun geliştirilen saç bakım serileri, saça kökten uca nüfuz ederek, saçtaki hasar neredeyse, o bölgeyi belirleyip gerekli bakımı sağlıyor. Ayrıca çabul yağlanan saçlara sahip olanlar Pantene Köpük Krem ile ağırlaştırmadan; Pantene Saç Bakım Yağları ile gün içinde dilediğiniz zaman saçlarınıza bakım yapmanız mümkün” diyor.

Senin Saç Tipin Hangisi?

İnce telli ve çabuk yağlanan saçlara sahipsen Pantene Köpük Krem tam sana göre… Köpük formuyla saç bakım kremlerinde devrim yaratan, duşta kullanılan Pantene Köpük Krem; saç bakım kremi kullandığında saçlarının ağırlaştığını düşünlere, saç kremine alternatif ve hafif bir çözüm sunuyor. Köpük yapısı ile saça daha kolay ve eşit şekilde dağılan bu krem; duş sırasında şampuanlamanın ardından ıslak saça uygulanıyor. Durulandıktan sonra ağırlık ve yağlanma hissi bırakmadan saça %100 bakım sağlıyor3!

“Normal saçlarım var, nasıl daha canlı saçlara sahip olabilirim?” diyorsan senin için dönüşüm önerimiz Pantene Pro-V Besin Takviyeli Saç Bakım Kremi Serileri…

Pantene’in besin takviyeli formülü ile yenilenen saç bakım kremi serileri, saçların sağlıklı görünen en güzel halini ortaya çıkarmaya yardımcı oluyor. Yıpranmış, parlaklığını ve canlılığını yitirmiş saçların bütün belirtilerini anında tersine çevirmeye yardımcı olarak sağlıkla parlayan saçlar yaratan, duşta kullanılan bakım kremi; aynı zamanda saçlara dayanıklılığını geri kazandırıyor. Pantene’in yeni saç bakım kremi serilerindeki besin takviyeleri ile en yoğun olduğun dönemlerde bile saçınızın ihtiyacı olan tüm bakımı hızlı ve etkili bir şekilde gerçekleştirsin.

Yıpranmış saçların, mutsuzluk sebebinse, senin dönüşüm hikayen Pantene 3 Dakikada Mucize Krem ile yazılacak!

“Gün içinde kendimi iyi hissettirecek, hep çantamda taşıyabileceğim ne var?” dersen Pantene Saç Bakım Yağları her zaman yanında…

Pantene’in, teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle formüle ettiği yeni 3 Dakikada Mucize Krem; saça derinlemesine nüfuz ederek kökten uca bakım yaparken, aynı zamanda saçların yumuşak olmasını ve parlak görünmesini sağlıyor. Saçlardaki 3 aylık yıpranmayı sadece 3 dakikada onarmaya yardımcı olan4 duşta kullanılan bu mucize saç bakım kreminin tüm ihtiyaçlarınıza hitap eden 4 çeşidi bulunuyor:

Onarıcı ve Koruyucu Bakım,

Saç Dökülmelerine Karşı Koruma,

Doğal Sentez Güç ve Parlaklık

Nem Terapisi

“Sürekli maşa, fön makinesi kullanıyorum. Peki nasıl sürekli sağlıklı görünmesini sağlayabilirim?” diye soruyorsan Onarıcı ve Koruyucu Bakım 7/24 Saç Bakım Kremi kalbini kazanacak

Zengin kremsi Pantene Pro-V formülü ile saça bakım yaparak, saçlarının zarar gören yüzeyini anında onarmaya yardımcı oluyor. Islak ya da kuru saça uygulanabilen Onarıcı ve Koruyucu Bakım 7/24 Saç Bakım Kremi ile saçların pürüzsüzleşirken, şekillendirmeden kaynaklanan yıpranmalara karşı güçlenerek güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşuyor., istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

Pantene Pro-V formülünü argan yağı ile bir araya getiren Pantene Argan Yağlı Elixir, ıslak ya da kuru saçlarınızı besleyerek yıpranmalara karşı koruma sağlıyor. Yaz döneminde yıpranan saçlarını vitamin ihtiyacını ise zengin Pro-V formülünü E Vitamini ile bir arada sunan Pantene Keratin Onarıcı E Vitaminli Yağ karşılıyor.

1- Kremsiz şampuana göre

2- Nielsen Haziran 2016-Temmuz 2017 satış hacmi, P&G hesaplaması

3- Haziran 2017’de 1516 tüketiciyle araştırmaya göre yağlı görüntü, his bırakmaz.

4- Saçın yüzeysel yıpranmasının onarımı

Gravital Dijital İletişim Danışmanlığı

Engin Saydam engin.saydam@gravital.com.tr 0212 337 51 87

Işıl Yılmaz isil.yilmaz@gravital.com.tr 0212 337 51 40

Haber Tarih & Saat : 15.08.2018 11:00:54
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...