yükleniyor...

Tavuk Dünyası’nın yepyeni reklam kampanyası görücüye çıktı...

Ayrıcalıklı konseptiyle yeme-içme sektöründe fark yaratan Tavuk Dünyası, eğlenceli ve ilgi çeken reklam filmleriyle de farkını ortaya koyuyor. Bir önceki kampanyasında ‘Şefin dediği olur’ diyen Tavuk Dünyası, şimdi de lezzet severlerin ‘içlerindeki şefin sesine’ kulak vermesini ekrana taşıyor.


Bu haberi 9 kişi beğendi.

Tavuk Dünyası’nın yepyeni reklam kampanyası görücüye çıktı...

#İçimdenBiŞefDiyoKi 

Her insanın içinde tıpkı bir iç ses gibi,bir iç şef yattığından hareketle hazırlanan yeni reklam kampanyasında,insanların içlerindeki şefi dinlemeleri ve iç şefin onları adım adım Tavuk Dünyası’nın akılalmaz lezzetlerine taşıması konu ediliyor.

İçindeki şef aklından çıkmayan bu lezzet Tavuk Dünyası diyo!

Herkesin acıktığı zaman kendi kendine sorduğu “Şimdi ben ne yesem, nerede yesem?” sorusuna kampanyada içlerinden bir ses yanıt veriyor. Lezzet severlerin içindeki bu ses ise Tavuk Dünyası’nın yepyeni kampanyasında ‘İç Şef’ olarak hayat buluyor.

Tavuk Dünyası’nın akıllardan çıkmayan lezzetiyle beraber, konforlu ve şık restoran ortamının, kişiye özel tavasının, 12-14 saatlik marinasyon ve özel tarifli soslarının da altınının çizildiği 4 eğlenceli filmle görücüye çıkan kampanyada İç Şef, yeri geliyor öğle yemeği arasına çıkmış bir beyaz yakalıya, yeri geldiğinde ise çocuklarıyla vakit geçiren bir aile babasına sesleniyor.

Çekimleri 2 gün süren her 4 filmde de İç Şef, onlara aradıkları her şeyi bir arada bulabildikleri tek adres olarak Tavuk Dünyası’nı gösteriyor.

Yaratıcı sürecini Concept’in üstlendiği kampanya filmlerinin yönetmen koltuğunda ise Sedat Dündar ve Umut Dizdar oturuyor.

Tavuk Dünyası #İçimdenBiŞefDiyoKi Reklam Filmi 1

Tavuk Dünyası #İçimdenBiŞefDiyoKi Reklam Filmi 2

Tavuk Dünyası #İçimdenBiŞefDiyoKi Reklam Filmi 3

Reklamveren: Tavuk Dünyası Reklamveren Yetkilileri: Filiz Bekik, Burak İspir

Reklam Ajansı: Concept Kreatif Direktör: Kerem Özkut

Yaratıcı Grup Başkanı: Yaratıcı Ekip:

Sedat Dündar, Umut Dizdar Çarman Çifter, Görkem Can Uygun, Aslıhan Tüdeş, Iris Dündar

Marka Grup Direktörü: Özge Öncül Marka Ekibi: Kübra Kaya, Burçin Tutumoğlu

Stratejik Planlama: Ajans Prodüktörü:

Tuğay Güven, İpek Kardeşler Mert Turan, Hilal Kınalıada

Yönetmen: Sedat Dündar, Umut Dizdar

Tavuk Dünyası 160’dan fazla restoranıyla 41 şehirde

2012 yılında girdiği pazarda kesintisiz ve hızlı büyümesini sürdüren Tavuk Dünyası, 2018’in başından bu yana Türkiye’nin farklı şehirlerinde hizmete açtığı restoranlarıyla birlikte, 41 şehirde 160’dan fazla lezzet noktasında, yılda ortalama 15 milyonu aşkın kişiye hizmet veriyor.

Tavuk Dünyası Hakkında

2011 yılında kurulan Tavuk Dünyası, bugün 160’ın üzerinde restoranı ile tavuk ağırlıklı menülerini tüketicilerle buluşturuyor. Kurulduğu günden bu yana, tüketicilere alışılmışın dışında bir konsept sunan Tavuk Dünyası, Türkiye’de yeme – içme sektöründe kendisine yepyeni bir kulvar oluşturdu. Kendine özgü sosları ve uygun fiyatlı menüleri ile Tavuk Dünyası farklı damak tatları ve bütçelere sahip geniş topluluklara hitap ediyor.

Şekerpınar’da yer alan ortak üretim merkezi, yüksek hijyen standartları, denetim sistemi, başarılı dağıtım ağ ve karlı franchising modeli ile Türkiye’de yeme-içme sektörünün öncü firmalarından biri haline gelen Tavuk Dünyası, başarısını uluslararası boyuta taşımak amacıyla oluşturduğu “Gagawa” markasıyla birçok ülkede faaliyet göstermektedir.

2015 yılında Türkiye’nin önde gelen özel sermaye fonlarından Mediterra Capital ile ortaklığa giden Tavuk Dünyası, Mediterra Capital’in finansal ve stratejik desteğiyle daha da hızlı büyümeyi ve kurumsallaşma çalışmalarını dünya standartlarına taşımayı hedefliyor. Detaylı bilgi için www.tavukdunyasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Mehtap Halıcı - Cohn&Wolfe / 0850- 460 60 10 – mehtap.halici@geometry.com

Haber Tarih & Saat : 15.08.2018 09:45:31
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...