yükleniyor...

Tekzende kur artışlarına inat zam yok...

Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, döviz kurlarındaki yükselişe fiyatlarını sabitleyerek yanıt verdi. Tekzen bu doğrultuda, binlerce çeşit üründe zam yapmayarak, ekonomiye destek verdi.


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Tekzende kur artışlarına inat zam yok...

Ekonomide dolar kaynaklı sarsıntıya karşı yerli ve milli bir destek de Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen’den geldi. Marka son günlerde dövizde yaşanan artışı ürün fiyatlarına yansıtmayarak ekonomiye destek mesajı verdi.

2018 yılında 20 yeni mağaza açma hedefiyle büyümesine devam eden sektöründeki ilk yerli marka Tekzen, kur artışına yanıt olarak fiyatlarını sabitledi. Tekzen bu kapsamda mobilyadan ev ve mutfak gereçlerine, inşaat ve tesisat malzemelerinden elektrik ve aydınlatma ürünlerine, bahçe dünyasından evcil hayvan dünyasına kadar çok geniş yelpazedeki binlerce çeşit ürünün fiyatına zam yapmadı.

59 ilde 138 mağazasıyla evlerini yenilemek ve güzelleştirmek isteyenlerin ilk durağı olan Tekzen, Türkiye’nin dört bir yanına yayılan mağazalarında müşterilerine 20 bini aşkın ürün çeşidiyle kaliteli ve uygun fiyatlı hizmet sunuyor.

Kampanya 1 Eylül 2018 tarihine kadar Tekzen mağaza satış kanalında geçerli olacak.

Perakende sektöründe 23 yıldır aralıksız hizmet veren yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, bugün 59 ilde 138 mağazası ile faaliyetlerini sürdürüyor. Türkiye’deki toplam +241 bin m2’lik satış alanı ile müşterileri için ferah alışveriş ortamı sunan, Romanya’da mağaza açan ilk yerli marka Tekzen, Avrupa DIY Perakende Birliği EDRA’nın Türkiye’den tek üyesidir. 

İletişim Ofisi / İpek Çelikkol 0212 324 80 17-ipek.celikkol@iletisimofisi.com

Haber Tarih & Saat : 17.08.2018 10:18:51
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...