yükleniyor...

UNIQ İstanbulda Açıkhava keyfi tam gaz devam ediyor...

İstanbul’un merkezinde nefes alınabilir doğasıyla yaz aylarının favori mekanı haline gelen UNIQ İstanbul, Başka Sinema işbirliği ile başlattığı Açıkhava Film Festivali’ni tüm görkemiyle sürdürüyor. 


Bu haberi 7 kişi beğendi.

UNIQ İstanbulda Açıkhava keyfi tam gaz devam ediyor...

İzleyicilerden gelen yoğun talep nedeniyle seçkiye dahil edilen filmleri tekrar gösterime koyan UNIQ İstanbul ile yıldızlı geceler bu yaz hiç bitmiyor.

Oscar’a damga vuran ve festivalin açılış filmi olarak seçilen The Shape of Water, Wes Anderson’e Berlin’de En İyi Yönetmen Ödülü kazandıran Isle of Dogs, yönetmenliğini Dorota Kobiela ve Hugh Welchman'ın birlikte yaptığı Loving Vincent, Greta Gerwig’in Lady Bird’ü ve The Square gibi adından sıkça söz ettiren ve ödüle doymayan yapımlar tekrar seyirciyle buluşacak. Seçkiye dahil edilen ve çok beğenilen Kısa Film Gecesi de ağustos ayında yeniden programa alınarak bir kez daha izlenebilecek.

Yeşilin kucağında, rahat şezlonglarda ya da minderlerde yaşanacak açık hava keyfini kaçırmamak için hızla tükenen biletlere www.biletix.com adresinden, festival programına ait tüm detaylara da www.uniqistanbul.com adresinden ulaşılabiliyor.

Ağustos ayında tekrar seyirciyle buluşacak filmlerin listesi:

9 Ağustos In The Fade

10 Ağustos LadyBird

11 Ağustos Loving Vincent

16 Ağustos The Square

18 Ağustos The Shape of Water

25 Ağustos Kısa Film Gecesi

28 Ağustos Isle of Dogs

29 Ağustos Death of Stalin

Elif Dişli

elif@sebnemisgorpr.com

Tel: 0542 717 50 94

Elif Dişli

elif@sebnemisgorpr.com

Tel: 05427175094

Haber Tarih & Saat : 31.07.2018 10:30:18
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...