yükleniyor...

Yuvarlak Güneş Gözlüklerinin En Trend Hali Atasun Optikte...

John Lennon, Johnny Deep ve Meg Ryan gibi birçok ünlü isim ile özdeşleşen her daim trend yuvarlak güneş gözlükleri her kombine uyumlu renk ve modelleriyle Atasun Optik’te.

 


Bu haberi 6 kişi beğendi.

Yuvarlak Güneş Gözlüklerinin En Trend Hali Atasun Optikte...

Atasun Optik’te her dönem trend olmayı başaran yuvarlak çerçeveli güneş gözlükleri farklı renk ve modeller ile karşınıza çıkıyor. Yuvarlak güneş gözlükleri özgür bir stil veya klasik modellere zıtlık yaratan kombinlerle farklı tarzları tamamlamaya yardımcı oluyor. Renkli camlı ve çift köprülü gibi farklı alternatifleriyle her sezona ve kombine uyum sağlayan yuvarlak modeller, yarattığı cool tarzla farklı stiliyle öne çıkmak isteyenlere hippi bir hava katıyor. Özellikle oval ve kare yüz şekli, belirgin elmacık kemikleri ve ince bir çeneye sahip olanlar yuvarlak çerçeveli modelleri sıklıkla tercih ediyor.

Yuvarlak çerçeveli modeller dünden bugüne ikonların da vazgeçilmezi. John Lennon ile özdeşleşen yuvarlak çerçeveler, aynı rüzgârın modern versiyonuyla birçok ünlü ismi de etkisi altına almaya devam etti. Johnny Deep’i yıllarca stil ikonu erkekler listelerinden düşürmeyen fotoğraf karelerinde hiç şüphesiz yuvarlak güneş gözlüklerinin etkisi çok büyük. Meg Ryan’ın da yuvarlak güneş gözlüklü, jean üzeri lacivert klasik blazerlı görünümü hafızalara kazınan ve unutulmayacak karelerden olmaya devam ediyor.

Yuvarlak güneş gözlükleri ile ilgili detaylı bilgiye Atasun Optik noktalarından ve www.atasunoptik.com.tr ’den ulaşabilirsiniz.

O2 İletişim

Gizem Karataş

Mail: gkaratas@o2iletisim.com

T: 0212 233 10 41 – 42

GSM: 0 534 892 77 28

Haber Tarih & Saat : 13.08.2018 15:51:42
Ekleyen : OzcanUzun

Yorum Yapın

Yorumlar

İlginizi Çekebilir...
İlgili Kategoriye Dön...